Zaszczep się, albo będziesz się dusić pod respiratorem!

Opublikowano: 13.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2610

Obrazy młodej kobiety, która w desperacki sposób próbuje łapać powietrze, zostały uznane za zbyt przerażające przez niektórych widzów nowego ogłoszenia publicznego (pewnego rodzaju spotu reklamowego szczepionek) na temat szczepień przeciwko COVID-19 w Australii. Mamy więc rząd australijski, który poniekąd wypuszcza przerażającego „psa” na rzecz propagowania szczepień. Czyż podobna sytuacja nie miała już miejsca w Polsce? Sądzę, że rząd Australii mógłby się uczyć od naszych „pandemicznych siepaczy”.

Spot reklamowy utrzymany w stylu klasycznego horroru, ukazuje młodą kobietę przebywającą w szpitalu, która zachorowała na COVID-19 i ma trudności z oddychaniem (w zasadzie dusi się na oczach widzów).Na samym końcu scena staje się czarna i pojawia się napis „COVID-19 może wpłynąć na każdego… Zarezerwuj szczepienie”.

W interesie prawdy i uczciwości, rząd Australii i innych krajów, powinny dla równowagi udostępnić spoty, które np. pokazują nastolatka upadającego na ziemię z zakrzepicą krwi w mózgu, ponieważ wziął on szczepionkę na COVID-19. Wiemy doskonale, że takie skutki uboczne stają się normą w przypadku wyżej wspomnianych szczepień.

Podczas gdy urzędnicy państwowi utrzymywali, że „niepokojący” spot rzeczywiście miał na celu alarmowanie, to krytycy zaczęli w mediach społecznościowych podnosić kwestię tego, że spot miał wywołać lęk, szczególnie u młodych ludzi, aby ci poczuli, że potrzebują szczepienia, które jest im niepotrzebne. Badania wykazują, że ludzie młodzi nawet, jeżeli zachorują na COVID-19, to przechodzą go praktycznie bezobjawowo.

„Całkowicie obraźliwa reklama, nakłaniająca Australijczyków w tej grupie wiekowej do wcięcia udziału w projekcie krwawego szczepienia” – powiedział australijski nadawca Hugh Riminton. „Dlaczego kierujemy ją do młodych ludzi? Czy nie powinniśmy celować w rosnący wskaźnik niezdecydowania na szczepienia u osób powyżej 55 roku życia?” – zapytał jeden z widzów. A ja zadaję pytanie: czy w tym całym szaleństwie, tym eksperymencie medycznym, nie chodzi właśnie głównie i przede wszystkim o dzieci?

Według statystyk zebranych przez Our World in Data, około 2,25 miliona Australijczyków, to jest około 9% populacji, zostało w pełni zaszczepionych (to i tak znacznie mniej aniżeli w Polsce, co jest bardzo złą informacją dla naszego narodu w momencie, w którym za kilka lat może dojść do ujawnienia się fali potężnych i wyniszczających chorób, spowodowanych szczepieniem na COVID-19). Dodajmy jednak, że liczby te obejmują tylko osoby w wieku powyżej 40 lat, ponieważ młodym ludziom polecono wstrzymanie się ze szczepieniem do końca roku.

Teraz ta strategia wraz z wypuszczeniem nowego spotu reklamowego, zdaje się sugerować, że polityka rządu Australii zmienia się w tym aspekcie. Natomiast obecnie urzędnicy do spraw zdrowia zalecają, aby lokalnie produkowane szczepionki AstraZeneca były podawane tylko osobom w wieku 40 lat i starszym, w związku z obawami, że powodują one zakrzepy krwi u młodszych pokoleń. Natomiast w Polsce nie istnieje strategia szczepień, jest tylko ogólnopolska szczepionkowa nawalanka: „byle czym i byle gdzie”.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BANDZIORkaq 13.07.2021 20:28

    Tylko czy to na filmie to respirator? Bo wydaje mi się, że do tego potrzebna jest sedacja, a pełna świadomość w takiej sytuacji to kompletna bzdura.

  2. hashi 14.07.2021 00:16

    Tytuł powinien brzmieć: “Zaszczep się albo cię zabijemy respiratorem”.
    Mam znajomą która miała cukrzyce, poza tym okaz zdrowia. Pewnego dnia zemdlała została wezwana karetka. Zamiast jej podać glukagon podłączyli ją pod respirator, kobieta zmarła w ciągu kilku godzin. Na miejsce zbrodni dotarła znajoma pielęgniarka i zrobiła zdjęcie, oczy wyszły na wierzch, klatka posiniała, niestety ciało spalono by zatrzeć ślady. Sprawa trafiła do prokuratury, oficjalnie jako przyczynę zgonu wpisali kurvid. Podobnych przypadków jest znacznie więcej dlatego Polska zajęła 3 miejsce na świecie pod względem śmiertelności. To jest jawny mord na Polakach. A teraz jeszcze szczepionki na dzieciach i nieskończone mutacje odporne na ten mutagen mRNA. Tymczasem jest znanych co najmniej kilka leków skutecznych w 99% (Iwermektyna, Sotrovimab, Amantadyna). Apeluje o zbiorowe nieposłuszeństwo wobec systemu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.