Zarzuty wobec dr. Zbigniewa Martyki

Opublikowano: 05.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2596

Dr Piotr Witczak o zarzutach, jakie sąd lekarski postawił doktorowi Zbigniewowi Martyce. Bazują one na wierze w nieomylność „konsensusu ws. pandemii”.

Źródło: BitChute.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 06.03.2023 02:58

    Za chwilę nie będzie możliwości komu zadać takowych pytań, bo nasi lekarze i izby stracą moc orzekania i nawet decydowania o tych rzeczach. Nasze “autorytety” już się przejadły i to wiedzieli na bank że są skończeni w tym temacie “eksperckim” i nie ma szans aby Kowalski uwierzył ponownie szklanemu ekranowi, więc zmieniono teraz taktykę – to nie lokalny fartuch będzie decydował, to nie izba, a tzw. policja medyczna czyli prościej mówiąc tylko WYUCHO będzie o tym decydowało. Domniemam że znów na podstawie napisanych na kolanie analiz, tylko co będzie jak pojawią się pytania czy powikłania przy kolejnych shotach, a te dokumenty zaginą, bądź odpowiedzialne osoby za wprowadzenie rozporządzenia xyz zaginą w dzungli albo je lew zje ? Za daleko to zaszło, ktoś niestety musi zrobić krok do tyłu i wrócić do szeregu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.