Zaplanowali wybuch III wojny światowej na rok 2020

Opublikowano: 11.05.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1034

Powstały w 2008 roku raport na temat przyszłości świata zawiera w sobie niepokojące wydarzenia, które znalazły już swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Czy to dopiero początek?

W 2008 roku Casaleggio Associati będące intelektualnym zapleczem włoskiej globalistycznej partii Ruchu Pięciu Gwiazd, opracowało raport pod tytułem: „Gaia – The future of politics”. Opisano w nim nie tylko przyszłość Włoch, ale także całej polityki światowej.

To, co on w sobie zawiera wzbudza podejrzenia, że jest to plan dość realnie wdrażany obecnie w życie. Niektóre jego elementy, jak spalenie katedry Notre-Dame czy wybuch pandemii zostały już zrealizowane. Co jeszcze znalazło się w tym opracowaniu?

Analitycy przewidują, że w 2020 roku rozpocznie się III wojna światowa, która będzie trwała 20 lat. Zniszczone zostaną symbole zachodniego świata, takie jak: Plac Św. Piotra, wspomniana już katedra Notre-Dame czy katedra Sagrada Familia. Dojdzie do wykorzystania broni bakteriologicznych (SARS-CoV-2?) oraz przyspieszenia zmian klimatu, co doprowadzi do podniesienia poziomu mórz o 12 metrów.

W 2047 roku każdy mieszkaniec planety ma posiadać swoją cyfrową tożsamość w globalnej sieci społecznościowej o umownej nazwie Earth Link, za której stworzenie miałaby odpowiadać firma Google. Aby istnieć trzeba będzie być częścią Earth Link. Bez tej tożsamości nie będzie można funkcjonować, więc jeśli ktoś się nie zgodzi na podłączenie do tej sieci nie będzie w stanie żyć.

W 2050 roku powstanie Brain Trust – kolektywna zbiorowa inteligencja wszystkich ludzi, która pozwoli w kilka dni rozwiązywać złożone problemy, współdzieląc wszelkie rodzaje informacji.

W 2054 roku mają odbyć się pierwsze globalne wybory przez Internet. Zostanie utworzony Rząd Światowy o nazwie Gaia. Powstanie oficjalny zakaz tworzenia tajnych organizacji. W tej nowej rzeczywistości każdy będzie mógł zostać prezydentem świata i kontrolować rządy przez światową Sieć. W Gaii znikną partie, polityka, ideologie oraz religie, a populacja ludzi obniży się do poziomu jednego miliarda.

Wydaje się, że Earth Link może być odpowiednikiem projektu ID2020, w którym każdy ma otrzymać właśnie cyfrową tożsamość. Koncepcja „Internetu mózgów” zostanie rozwinięta dzięki mającym pojawić się już wkrótce interfejsom mózg-komputer-Internet-chmura obliczeniowa.

Chińscy eksperci uważają z kolei, że z powodu pandemii, może dojść do zbrojnej konfrontacji USA i Chin, czyli de facto całego świata. Pamiętajmy, że w trudnym położeniu jest też Rosja, w której pandemia zbiera coraz bardziej śmiertelne żniwo, a przy okazji drastycznie spadają wpływy ze sprzedaży ropy naftowej. Dla Putina konflikt zbrojny może być nie lada okazją, by na nowo uczynić Kreml centrum politycznego świata.

Tak więc wiele faktów przemawia za tym, że włoski raport jest bardziej realny niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Autorstwo: Marcin Kozera
Zdjęcie: Thierry Ehrmann (CC BY 2.0)
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.