Sieją strach, by wprowadzić NWO

Opublikowano: 03.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1208

Podcast Suwerennego PL o siewcach strachu. Od 11 września 2001 roku pojawił się na świecie strach, który był później potęgowany, w celu kontrolowania ludzi. Gdy ludzie się boją, są w stanie zaakceptować wszystko. Dlatego warto być świadomym ich metod i przestać się bać.

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. cyberia 03.10.2022 11:19

    Czekam kiedy na “pasku straszenia” na Wirtualnej (tam gdzie niegdyś była dzienna liczba zachorowań i zgonów na covidka a teraz jest stopa inflacji, stopa kredytu NBP i ceny paliw) będzie stopień prawdopodobieństwa odpalenia bomby atomowej przez Putina np w procentach. Np jednego dnia prawdopodobieństwo wynosi 80% a następnego – ufff tylko 50% 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.