Zamordował prostytutki nożem „na uchodźców”

Opublikowano: 29.12.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 482

„Git Killer” – tak w wiadomościach do znajomych podpisywał się wrocławianin, który z zimną krwią zamordował dwie pracownice agencji towarzyskiej. Podczas przesłuchania tłumaczył, że postanowił zabić kobiety, bo raziła go ich rozwiązłość i brak szacunku do zasad. Młody Polak przyznał, że nienawidzi również uchodźców.

To właśnie na wypadek napotkania imigrantów 20-letni obecnie Artur K. nosił przy sobie długi nóż. Przesłuchującym go pracownikom prokuratury wyjawił, że jest gotów bronić swojego kraju zarówno przez „obcymi”, jak i przed wewnętrznym zepsuciem moralnym. Uchodźcy spotkać nie zdążył. Mniej szczęścia miały dwie prostytutki, które młody „obrońca wartości” zaszlachtował swoim kindżałem.

“Rodzi nam się obraz człowieka, który jest wrogiem wszystkiego, wrogiem uchodźców, wrogiem prostytutek, handlarzy dopalaczami, który postanawia w jakiś sposób naprawiać świat” – powiedział oskarżyciel. Artur K. w momencie popełnienia zbrodni miał nieco ponad 18 lat. Jego umysł był opętany żądzą mordu. Śledczym opowiedział, że zabił “bo kurwy są bez zasad, a kobiety powinny się przecież szanować”. Te się nie szanowały, więc postanowił je uśmiercić. To rozumowanie Polaka, nie bojownika Państwa Islamskiego.

„Git Killer” odwiedził agencję towarzyską, odbył stosunek z jedną z pracownic, po czym zadał jej 2 rany cięte i 23 kłute. Gdy druga kobieta próbowała wezwać pomoc, polski strażnik wartości dziabnął ją nożem 30 razy. Prokuratorowi opowiadał, że prostytutka poczęstowała go substancją po której dziwnie się poczuł, a on – zadeklarowany wróg dopalaczy – nie mógł puścić jej tego płazem.

Artur K. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za podwójne zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Prokuratura zapowiedziała apelacje. Zdaniem oskarżycieli sprawiedliwszy byłby wyrok dożywocia z możliwością ubiegania się o zwolnienie po 35 latach. Morderca prosił o łagodny wyrok, gdyż „chciałby założyć rodzinę i żyć normalnie”.

Autorstwo: PN
Ilustracja: Clker-Free-Vector-Images (CC0)
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. karmazynowy_szpadel 29.12.2017 20:51

    zastanawiające jak ludzie chorzy umysłowo są na czasie w dzisiejszych czasach 😀 wpływają bardziej na społeczeństwo niż przeciętny profesor

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.