Założą zbiórkę na jedzenie dla posłów?

Opublikowano: 03.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 752

Czy posłowie naprawdę narzekają na zbyt skromne warunki? Sprawdzimy to, oglądając dramatyczny filmik Pani Agnieszki Wojciechowskiej z PiS, która dzieli się z nami „tragicznymi” warunkami w Domu Poselskim. Poruszamy też temat budowy nowego hotelu dla posłów. Dodatkowo zajmiemy się ostatnimi wydarzeniami politycznymi, w tym kontrowersyjnymi decyzjami rządu Mateusza Morawieckiego. Nie zabraknie też analizy sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce i porównań z zagranicą. A na koniec – dyskusja o przyszłości abonamentu RTV — Koalicja Obywatelska chce go znieść i wprowadzić w zamian opłatę audiowizualną, którą wszyscy będą musieli płacić, nawet gdy nie posiadają telewizora i radia, by finansować z niego media publiczne.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.