Rudolf Fentz – zagubiony w czasie

Opublikowano: 19.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 816

Jest rok 1950. Na Times Square w Nowym Jorku pojawia się nagle mężczyzna z czasów wiktoriańskich. Zdezorientowany wpada pod nadjeżdżający samochód i ginie. Co znaleziono w trakcie przeszukania ubrania tajemniczego mężczyzny? Co spowodowało jego nagłe pojawienie się w Nowy Yorku? Co odkrył detektyw prowadzący śledztwo? Czy podróże w czasie są spontaniczne czy stoi za tym jakaś tajemnicza korporacja? 6 koncepcji podróży w czasie oraz naukowy plan poszukiwania “podróżników w czasie” w internecie. Zapraszamy do oglądania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.