Zagrożenia związane z promieniowaniem elektromagnetycznym

Opublikowano: 14.06.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1941

Film dokumentalny o zagrożeniach związanych z wprowadzeniem tzw. inteligentnych liczników instalowanych przez dostawców prądu, gazu czy wody. W większości krajów liczniki te działają bezprzewodowo wysyłając silny sygnał co 30 sekund. Indukują również do domowej instalacji elektrycznej niezwykle szkodliwą dla zdrowia „brudną elektryczność” (przejściowe przebiegi napięć o wysokiej częstotliwości w prądzie 50 Hz). Istnieje wiele doniesień o pogorszeniu stanu zdrowia osób, w których domach je zainstalowano. Spięcia były też przyczyną pożarów. Wbrew zapewnieniom firm energetycznych, które twierdzą, że inteligenty licznik przyczynia się do oszczędności energii elektrycznej, doświadczenia krajów, w których je zainstalowano, wskazują, że rachunki za światło wzrosły, zamiast zmaleć. Częste są również błędy w rachunkach – zawsze na korzyść dostawcy.

Źródło: BitChute.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.