Zaginione miasta

Opublikowano: 02.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1097

Na całym świecie istnieją kompleksy miejskie, o których nauka wie, a o których naukowcy nie mówią prawie nic. Najnowsze badania wskazują, że w nieznanej nam tak naprawdę przeszłości budowano najrozmaitsze kamienne konstrukcje na ogromną skalę. Fakt, ten zupełnie zmienia nasze wyobrażenia na temat naszych przodków. Okazuje się bowiem, że poziom prezentowany techniczny prezentowany przez twórców dawnych miast przewyższa możliwości ludzi sprzed kilku tysięcy lat.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. dobra rada 03.07.2021 08:59

    “Okazuje się bowiem, że poziom prezentowany techniczny prezentowany przez twórców dawnych miast przewyższa możliwości ludzi sprzed kilku tysięcy lat.”

    No nie do końca zgodziłbym się z tym stwierdzeniem. Raczej ująłbym to tak:
    Okazuje się bowiem, że poziom prezentowany techniczny prezentowany przez twórców dawnych miast przewyższa nasze wyobrażenia o możliwościach ludzi sprzed kilku tysięcy lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.