Zaginiona 14-latka po 4 latach zgłosiła się na policję

Opublikowano: 18.09.2023 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2919

Dziewczyna, która zaginęła jako 14-latka, po czterech latach sama zgłosiła się na policję. Będąc już osobą pełnoletnią, poprosiła o skreślenie jej z listy osób zaginionych.

Alicia Navarro miała 14 lat, gdy uciekła z domu w Arizonie 15 września 2019 roku. Szukała jej policja i FBI, jednak przez 4 lat służby nie trafiły nawet na jeden ślad.

„Uciekłam. Wrócę, obiecuję. Przepraszam” – napisała Alicia w pozostawionym matce liściku.

Matka 14-latki była zrozpaczona. Dziewczyna była w spektrum autyzmu. Tak naprawdę wciąż nie wiadomo, jaki był powód jej ucieczki.

Alicia nie pozwoliła się znaleźć, przez 4 lata maskując ślady z taką dokładnością, że dla służb stała się niewidzialna. Jako osoba dorosła sama zgłosiła się na komisariat ok. 2 tys. kilometrów od miejsca, w którym mieszkała jako dziecko.

18-letnia już Navarro nie wyjaśniła policjantom, dlaczego uciekła. Była dobrze ubrana, nie przejawiała żadnych objawów, które mogłyby świadczyć o tym, że jakoś sobie w życiu nie radzi.

A dlaczego postanowiła się odnaleźć? Otóż chciała wyrobić sobie prawo jazdy, a jako zaginiona nie mogła. Korzystając z okazji, zadzwoniła do matki i ucięła sobie z nią krótką pogawędkę, jakby wcale nie była nieobecna przez 4 lata.

Następnie wróciła do życia, które już najwidoczniej sobie ułożyła… u boku 36-letniego mężczyzny. Czy to dla niego uciekła z domu jako 14-letnia dziewczyna?

Jeśli tak, to nie został po tym żaden ślad i policja nie jest w stanie udowodnić 36-latkowi, że np. wykorzystywał nieletnią.

Autorstwo: SG
Na podstawie: o2.pl
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.