Zagadki bilokacji – ludzie, którzy się duplikują

Opublikowano: 15.03.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 610

Powszechnie mówi się, że nie można być w dwóch miejscach w tym samym czasie, ale co, jeśli tak nie jest? W całej historii ludzkości zdarzały się przypadki ludzi, którym udało się w jakiś sposób zmienić prawa rzeczywistości – widziano ich jednocześnie w dwóch różnych miejscach. Badacze zjawisk anomalnych podobne zjawisko nazywają bilokacją. Cały pomysł wydaje się oczywiście niemożliwy, biorąc pod uwagę znane prawa fizyki i materii. A jednak coś jest na rzeczy i takie sytuacja miały i mają miejsce.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.