Zagadka 230 pułku NKWD

Opublikowano: 05.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1741

Zielona Wyspa, dzieli rzekę Don na dwie odnogi w pobliżu miasta Rostów nad Donem. Na temat dziwnego czarnego obiektu i lądowania tutaj jakiegoś obiektu bez skrzydeł, opowiadania krążą tutaj od dawna. W czasie II wojny światowej, na tej właśnie wyspie wylądował „Latający obiekt bez skrzydeł”. Rosjanie natychmiast wysyłają na wyspę 230 pułk NKWD. Jednocześnie Niemcy przypuszczają zmasowany atak na wyspę, chcąc pozyskać tajemniczy obiekt. Dochodzi do bitwy, gdzie nie liczy się nic, prócz zdobycia tajemniczego obiektu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.