Żądali odwołania małżeństw homoseksualnych

Opublikowano: 07.10.2014 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 398

Ponad pół miliona Francuzów przeszło wczoraj ulicami Paryża, by domagać się poszanowania dla normalnej rodziny. Demonstrację zorganizował ruch Manif pour tous, który powstał ponad rok temu podczas wielomilionowych demonstracji przeciwko tzw. „małżeństwom homoseksulanym” – informuje Radio Watykańskie.

Choć ostatecznie francuskie władze rozszerzyły definicję małżeństwa na związki jednopłciowe, to jednak działacze prorodzinni we Francji nie dają za wygraną. Nadal domagają się uchylenia tego prawa, a ponadto przeciwstawiają się zapłodnieniom in vitro dla takich par oraz praktyce macierzyństwa zastępczego. Na wczorajszej manifestacji sprzeciwiano się również cięciom w polityce prorodzinnej. „Człowiek to nie towar”, „Kobieta nie jest maszyną do rodzenia dzieci” – tak brzmiały jedne z oficjalnych haseł demonstracji.

Autor: JW
Na podstawie: pl.radiovaticana.pl
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. dagome12345 07.10.2014 10:47

    Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.
    Małżeństwo kobiety i mężczyzny jest jedyną jak na razie sprawnie działająca komórką potrafiącą wychować człowieka.Wiadomo, patologie były, są i będą ale po co zwiększać ich zakres nadając na siłę prawa czemuś co w rzeczywistości nie jest zgodne z ludzką biologią.
    Jakiś czas temu starałem się być na siłę tolerancyjny, bo jeszcze bardziej od sprawy homoseksualizmu denerwowali mnie ” prawilni imbecyle z ONR ” i im podobni krzyczący “chłopak i dziewczyna to jest rodzina”. Zrozumiałem jednak ,że jest to najstarsza forma sprawowania władzy – dziel i rządź. Czyli postaw na przeciwko siebie skrajności i zobacz co się stanie:( Następnie gdy dojdzie do kryzysu, podaj na tacy rozwiązanie najbardziej dla ciebie korzystne – patrząc na Eurokołchoz będą to farmy indoktrynowanych dzieci, tworzące niemyślące, poddańcze społeczeństwo, seks dorosłego z 12 letnim dzieckiem będzie wyrazem głębokich uczuć, a jak brat przypadkiem odbędzie stosunek z matką lub siostrą to już będzie wyraz największej miłości.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.