Zaczęło się! Do gry wkraczają „związkowcy”

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 868

Jest czy nie ma jedności polskiego narodu podczas protestów rolników?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. niecowiedzacy 01.03.2024 01:22

    Już raz związkowcy wkroczyli do gry w 1980 roku a potem w roku 1989 dostali władzę za: obiecanki cacanki a głupim radość. Wiadomo iż Polacy i Polska pod ich rządami zostali postawieni w stan likwidacji. Ulice stały się biało czerwone od flag ale co ci związkowcy mają w głowach i sercach. A teraz chcą dokończyć dzieła zniszczenia. I wszystko wskazuje iż im się uda bo potrafią działać Solidarnie.

  2. elroman 01.03.2024 11:01

    Po 1989 roku rozpoczął się ostatni 4 rozbiór. Polski i trwa do dziś.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.