Zaczęła się polityczna cenzura internetu

Opublikowano: 09.08.2018 | Kategorie: Media, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

W ciągu ostatnich kilku dni konta znanych niezależnych działaczy i mediów na “Facebooku”, “You Tube”, “Spotify”, “Instagramie”, “Twitterze” i innych stronach społecznościowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zostały zawieszone.

6 sierpnia, w jeden dzień, konta “Alex Jones Show” na “Facebooku”, “You Tube”, “Apple”, “Spotify” i “Pinterestcie” zniknęły. W wyniku tego filmy i wiele innych informacji jakie linkowano i embedowano na wielu stronach w sieci nie są już dostępne.

Zablokowano również konta organizacji Ron Paul Institute for Peace and Prosperity, AntiWar.com i Tommy’ego Robinsona. Blokowane są konta wielu republikańskich polityków.

Co prawda powolny proces cenzury poprzez zmiany algorytmów na stronach społecznościowych i głównych wyszukiwarkach trwa od kilku lat, to nigdy nie był tak skoordynowany, aby w ciągu kilku dni nastąpiła kaskada pełnej eliminacji kont z różnych platform, które i tak były poddane programom tzw. “shadow banning”.

Jest to niewątpliwie wielki polityczny ruch co stwierdził jeden z głównych dziennikarzy InfoWars.com. „Dla konserwatywnych mediów, które nie mówią na ten temat, ponieważ nie lubią Infowars.com, mamy wiadomość – jesteś następny. “Facebook” zablokował “InfoWars” po lobbingu zarówno ze strony CNN, jak i Demokratycznego kongresmena Teda Deutcha (D-FL). To nie jest “tylko działanie prywatnej firmy”, to bezczelna polityczna cenzura. Jest to wynik tego, że lewica nie chce żadnej debaty na temat swoich działań i pomysłów, organizując usunięcie swoich przeciwników. To współczesny elektroniczny odpowiednik palenia książek. Jest to zesłanie dysydentów do technologicznego gułagu, ponieważ ich głosy stały się zbyt głośne i miały zbyt duży wpływ. To jest czystka. Jeśli prawodawcy nie zaczną działać to proces ten będzie nabierał tempa. Muszą oni wprowadzić cyfrowy odpowiednik Karty Praw i traktować gigantów mediów społecznościowych dokładnie tak jak firmy telekomunikacyjne, którym prawo zabrania dyskryminowania ludzi i mediów na podstawie ich opinii politycznych.”

Całe działanie z pewnością ma wymiar polityczny i wdrożono je na trzy miesiące przed wyborami uzupełniającymi w USA. Jeśli działania te nie napotkają równie silnego oporu politycznego, prawnego i społecznego to tego typu rozwiązania cenzorskie rozprzestrzenią się na cały świat i można będzie zapomnieć o wolności słowa.

Na podstawie: RT.com, BigLeaguePolitics.com, Breitbart.com, PrisonPlanet.com [1] [2], PrisonPlanet.pl [1] [2]
Źródło: PrisonPlanet.pl

KOMENTARZ “WOLNYCH MEDIÓW”

Niedawno łagodniejszą formę cenzury zastosował wobec portalu WolneMedia.net “Facebook”. Konta jeszcze nam nie zablokowano, ale bardzo mocno ograniczono zasięg oddziaływania na tej platformie społęcznościowej. Co pokazuje poniższy wykres ze statystyki.

Wejścia z “Facebooka” i polubienia spadły o 90% dosłownie z dnia na dzień. Na szczęśćie nasz portal utrzymuje się z darowizn a nie wyświetleń reklam, gdyż inaczej byłoby bardzo krucho. Aby temu przeciwdziałać i zwiększyć zasięg oddziaływania (póki możemy), założyliśmy konta na “Twitterze”, “Polfejsie”, “Mindsie”, “VKontakte” i “Wykopie”. Linki-ikony znajdziecie na lewym pasku bocznym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mariusz
Użytkownik

W normalnej sytuacji nikt rozsądny by tego nie robił. Mamy rozwijającą się gospodarkę w bogatych krajach, zanosi się na wprowadzenie dochodu gwarantowanego. W tak stabilnym systemie komu zależałoby żeby wprowadzić globalny faszyzm? Wydaje się że wyjaśnienia Laury Jadczyk są sensowne – zbliża się zmiana praw fizyki za kilka lat. Pewne grupy osób u władzy chcą przygotować grunt na to wydarzenie wprowadzając dyktaturę przy okazji chaosu jaki się pojawi. Po zmianie praw fizyki będzie już bardzo trudno im to przeprowadzić. Są też podejrzenia że osoby u władzy nie są ludźmi albo są sterowani poprzez cywilizację pozaziemską, która ma w tym interes, a jest to łatwo zrobić, bo władzę sprawuje garstka osób.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

mariusz,
Wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne żeby cywilizacja pozaziemska również była na podobnym co nasza prymitywnym poziomie i kierowała się w swoim działaniu “interesem” i terrorem wobec naszej raczkującej cywilizacji. Ale oczywiście niczego nie można wykluczyć.

realista
Użytkownik

stworzyć własną platformę. co, ja mam się za to wziąć? no dooooobra… .. .

mariusz
Użytkownik

Co do Laury Jadczyk, każdy sam musi się zastanowić co o jej przekazach sądzić. Ja też nie zgadzam się z pewnymi sprawami przez nią przedstawianymi. W roku 2009 przekaz głosił “five years to go, zero starts new year”. Wynikało z niego że jeszcze przed słynnym rokiem 2012 Kasjopejanie ogłosili że wtedy to się nie stanie, tylko później. Natomiast nie wyjaśniono tego zdania. Może 2014 to początek narastania fali. Fala ma narastać kilka lat aż do jej gwałtownego podniesienia i wtedy nastąpi wspomniane wydarzenie.

Osoby u władzy już dawny myślały o wprowadzeniu dyktatury, ale próba z Adolfem Hitlerem nie udała się. Stwierdzili że muszą działać inaczej, czyli stopniowo ograniczać swobody społeczne i w pewnym momencie przyspieszyć to.

Przyspieszenie będzie teraz, w stosownym okresie gdy chaos spowoduje zamieszanie, lęk i przez to chęć społeczeństwa do pozwolenia władzom na wszystko.
Ten okres to jest pewien krótki czas przed przejściem fali, szczyt fali i zmiana praw fizyki, krótki okres po przejściu fali.

kuralol
Użytkownik

~~Atos poczytałem trochę z tego linku. Myślę że to są metody prania mózgu. Sekty wszczepiają takie obrazy ludziom do głowy by się bali. Oczywiście uspokojenie i ”bezpieczne” miejsce przed kosmicznym robactwem oferuje jedynie sekta. Jeśli delikwent ucieka przed sektą, to gonią go wtedy UFO robaki zaszyte w mózgu.
Trzeba pamiętać, że hitlerowscy naukowcy wyjechali do USA po 1945 roku. Gdyby zbadać korzenie wielu gałęzi współczesnych ”nowoczesnych” nurtów psychologi albo eugeniki to znajdziemy zbrodniarzy wojennych i bestialstwa robione wcześniej na ludziach.
Ludzie nie zdają sobie sprawy, że rząd USA od 1950 do 1980 systemowo i przymusowo sterylizował Indianki i białe amerykanki które ”ktoś” uznał za niedorozwinięte umysłowo. Obecnie trwają procesy w sądach, ale o tym się nie mówi, nie wolno bo nowocześni hitlerowcy NWO rządzą tym światem. Eugenika Hitlerowska + USA = realnie stosowane praktyki. UFO i inne przykre historie, to nie są bajki tylko zasłona dymna dla gestapowców którzy stworzyli współczesną Amerykę Made in USA.

rolny
Użytkownik
rolny

@kuralol
“Atos poczytałem trochę z tego linku. Myślę że to są metody prania mózgu. Sekty wszczepiają takie obrazy ludziom do głowy by się bali. Oczywiście uspokojenie i ”bezpieczne” miejsce przed kosmicznym robactwem oferuje jedynie sekta. Jeśli delikwent ucieka przed sektą, to gonią go wtedy UFO robaki zaszyte w mózgu.”

Po przeczytaniu “trochę” nie sądzę żebyś miał jakikolwiek obraz tego czym zajmuję się jakakolwiek grupa osób. To tak jakbyś przeczytał trochę ustawy, pracy naukowej i na podstawie tego wysuwał jakieś wnioski :-). A do czytania tego co interesuje akurat tą grupę jest na prawdę bardzo dużo. Trzeźwe spojrzenie na to co się dzieje daje chociażby strona po polsku związana z tą grupą: pracownia4.wordpress.com albo ich angielsko języczna strona sott.net.

mariusz
Użytkownik

Zgadzam się z tym że Laura Jadczyk ma nieodpowiednie podejście do pracy jaką wykonuje. Zadaje głupie pytania i zbiera zaszczyty od głupich osób piszących na jej forum, które to osoby traktują ją jak przywódcę kultu. Jednak rzeczywista sytuacja może być w dużym stopniu taka, jak jest opisywana przez te nieliczne sensowne fragmenty jej relacji. Z przekazu wynika, że ona przed inkarnowaniem tutaj podjęła się tego zadania. Być może mielibyśmy przypadek “wędrowca” który odzyskał pamięć. Dziwi tylko jak duża jest różnica w rozwoju duchowym wędrowców przed inkarnacją i po inkarnacji. Po inkarnacji zwykle nie mamy do czynienia z osobą tak rozwiniętą jak Jezus w młodym wieku. Raczej wędrowcy są przeciętnymi ludźmi i tracą większość swoich umiejętności i przekonań. Przypuszczalnie wynika to ze znalezienia się w mocno negatywnym środowisku tej planety, urwaniu połączenia z Wyższą Jaźnią, utraty pamięci. Czanelingi określane jako “Ra” były prowadzone bardziej sensownie i byłoby lepiej żeby osoba spokojna i wykształcona je prowadziła.

mariusz
Użytkownik

Ja sam napisałem na jej forum, żeby zadała pytanie na które dostanie odpowiedź którą będzie można potwierdzić później, jako dowód tych przekazów. Wtedy skasowali mi konto. Problem polega na tym że Laura Jadczyk jest niezrównoważona psychicznie i mało inteligentna. Wydaje się że jej początkowy entuzjazm zamienił się w zbieranie zaszczytów i pieniędzy z wydanych książek. Mimo wszystko daję 70% szans że powtarzane kilkadziesiąt razy informacje o zmianie praw fizyki w granicach kilku lat, są prawdziwe.

Wiem że wiele lat temu otrzymała wiadomość że Ziemia jest w podwójnym systemie słonecznym a druga gwiazda to brązowy karzeł, ma 3% masy Słońca i zbliża się do najbliższego jej położenia teraz. Potwierdzenie jest, bo naukowcy zauważyli ostatnio że jakiś masywny obiekt zbliża się do naszego systemu gwiezdnego.

Inne informacje są bardziej niejasne, takie jak kto spowodował różne zamachy na przestrzeni kilkudziesięciu lat. To, że narastać szybko będzie dyktatura na całym świecie.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Spirytyzm, rozmowy z duchami, interesy z nimi to jest zawsze zly pomysł.
Od nas należy im się jedynie kurtuazyjne: pokój wam. W razie ich upierdliwości: szukam ochrony u Boga Jedynego przed szatanem przeklętym. Zero rozmów, zero interesów. Rozpoznaję was, macie mój szacunek. Dajcie mi święty spokój bo niczego od was nie chcę.

mariusz
Użytkownik

Tyle że ten bóg jedyny nie komunikuje się a Kasjopejanie przekazują informacje, choćby o korzystnym braniu jodu.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Komunikuje się. Conocne wizje senne.
Za dnia czasem w postaci wizji albo mocnych uderzeń intuicji, sumienia czy przeczuć.
Nie mówiąc już o Księgach. Które są ponadczasowe i które uczą odczytywania i posługiwania się powyższymi. Oraz jak je wzbudzić.

rolny
Użytkownik
rolny

Atos ty tak na serio o tej numerologi? Nie masz czasem Laury w rodzinie? Ja mam siostrzenice i teraz nie mam pojęcia jak na nią patrzeć ;-).
Z linku który podałeś:
“Jak widać „Laura” to imię w cyklu życiowym lekko upadkowym, z Nous pokazującym bardzo diaboliczną wibrację (17), która jest liczbą dusz związanych czy wiążących się z Czarną Lożą, z demonami i wszystkim co w swej treści sataniczne.”