Zabili wolność słowa by tresować ludzi

Opublikowano: 11.02.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 678

Znany prawicowy publicysta, Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że ogłupianie społeczeństwa jest elementem systemu, który wciąż nosi znamiona rewolucji sowieckiej. Choć na przestrzeni dekad zmieniły się metody działania, cele pozostały te same. Głównym celem rewolucji było stworzenie nowego rodzaju człowieka, który wyrzekłby się wolnej woli. Taka jednostka nie mogłaby funkcjonować w naszym świecie, gdzie codziennie trzeba podejmować świadome wybory. W związku z tym człowiek sowiecki mógłby jedynie przetrwać w sztucznym systemie tworzonym przez państwo totalitarne.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.