Zabił kasjera bo żądał założenia maseczki

Opublikowano: 15.06.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1350

Jedna osoba zginęła, a dwie kolejne zostały ranne w strzelaninie w supermarkecie w amerykańskim stanie Georgia, której przyczyną był spór o noszenie maski medycznej, poinformowała policja.

Według policji okręgu DeKalb, gdzie doszło do strzelaniny, podejrzany wszedł do sklepu spożywczego, przy kasie wdał się w kłótnię z kasjerem odnośnie noszenia maski. Wtedy podejrzany wyjął broń i strzelił w kasjera, ten zmarł w szpitalu.

„Kłótnia była o maskę. Nie wiem, czy byli oni (podejrzany i kasjer – red.) w maskach czy nie. Nosić maskę, czy nie, ludzie mają teraz różne opinie na ten temat. Teraz jest to chore pytanie” – powiedziała szefowa policji okręgu Malody Maddox na konferencji prasowej, którą transmitowała stacja telewizyjna Fox 5.

Pomiędzy ochroniarzem sklepu, byłym funkcjonariuszem organów ścigania, a podejrzanym doszło do wymiany ognia. Obaj zostali przewiezieni do szpitala z ranami. Jak zaznacza policja, stan ochroniarza jest stabilny.

W sprawie strzelaniny wszczęto dochodzenie. Według Maddox rozważane jest postawienie podejrzanemu zarzutów o morderstwo.

Na podstawie: Fox5atlanta.com
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 15.06.2021 20:43

    U trigered wrong person FOOL

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.