Zabawy ukraińskich dzieci w Polsce

Opublikowano: 10.07.2022 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2058

Ukraińskie dzieci z nudów zniszczyły samochody stojące na parkingu warsztatu. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Straty ogromne. Można na nagraniu zobaczyć działania policji.

Wcześniej ci sami chłopcy zniszczyli je zewnętrznie napisami sprayem, teraz potrzaskali szyby i zniszczyli je od środka. Właściciel warsztatu mówi, że w podobnych wyczynach wzięło udział w sumie pięcioro dzieci czterech rodzin.

Jeden z rodziców ma sprawę w nosie, bo sąd zajmie się tym za kilka lat, gdy wrócą na Ukrainę, dwóch wzięła adwokata a jedna matka pozostała z problemem sama. Chciała się porozumieć, ale nie stać jej na spłatę strat, które oszacowano na ok. 70 000 złotych.

Na nagraniu widać również, jak dzieci odchodzą z placu przed przybyciem policji. Według właściciela warsztatu, dzieci wróciły po 10 minutach od odjazdu policji i kontynuowały zabawę niszcząc kolejny samochód – transporter.

Ubezpieczenie nie wypłaci odszkodowania, ponieważ nie obejmuje samochodów parkujących na prywatnych parkingach niestrzeżonych.

Właściciel warsztatu ma żal do uchodźców wojennych i dziwi się ich zachowaniu w Polsce.

Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net

23

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. nazizm to ideologia lewicowa 10.07.2022 15:58

    To dopiero poczatek. Poczekajmy, jak wroca ojcowie i bracia kobiet i dzieci, ktore juz tu sa. Wjada lata ’90 na pelnej cqurvie. Razem z napadami, wymuszeniami, okupami, haraczami. Dla pokolenia platkow sniegu to moze byc szok. Kto nie pamieta, albo go na swiecie jeszcze nie bylo, proponuje obejrzec Psy, Miasto prywatne, Reich, i inne. To tak, zeby przygotowac sie psychicznie na to, co nadchodzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.