Z zarodka może powstać coś innego niż człowiek, a płód to pasożyt

Opublikowano: 20.03.2024 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2237

Na „Kanale Zero” na platformie „YouTube” odbyła się debata na temat aborcji. Padło multum kuriozalnych stwierdzeń. Przedmiotem debaty była aborcja do 12. tygodnia ciąży. Połowa uczestniczek opowiadała się za zalegalizowaniem tego procederu. Pozostałe były przeciw.

„Dlaczego pani w kontekście aborcji wypowiada się tylko i wyłącznie odnośnie kobiet, a nie odnośnie osób z macicą, ponieważ w kilku wywiadach u pana red. Mazurka słyszałem, że podobno biologiczny mężczyzna również w ciążę może zajść” – pytał jeden z widzów kanału Annę Marię Żukowską.

„To już nawet pan redaktor w tym programie użył słowa, którego ja używam, pn. »osoba w ciąży«. Tak, że już się zaczyna przyjmować to w języku polskim” – odparła przedstawicielka Lewicy.

„Pani doktor, czy biologiczny mężczyzna może zajść w ciążę?” – zwrócił się do dr Anny Orawiec prowadzący debatę Robert Mazurek.

„Biologiczny mężczyzna nie może zajść w ciążę” – oceniła lekarka.

„Nie może. […] Pani poseł Żukowska mówiła, że może, więc tylko pytam” – zaznaczył dziennikarz.

„Pani profesor, czy mężczyzna może…” – pytał dalej prof. Ewę Dmoch-Gajzlerską.

„Nie może” (śmiech) – odparła.

„Lekarki uważają, że tylko kobiety zachodzą w ciążę” – podsumował Mazurek.

„A ja uważam, że nie mamy jeszcze androidów i wszystkie istoty, które mogą zajść w ciążę, są biologiczne, niezależnie od tożsamości i identyfikacji psychoseksualnej” – dołożyła swoją cegiełkę Żukowska.

„Nie rozumiem…” – przyznał dziennikarz.

„Jeżeli ktoś ma narządy, które pozwalają na zajście w ciążę, ma macicę, może urodzić” – szła w zaparte poseł Lewicy.

Nie był to jedyny popis przedstawicielki Lewicy.

„Z punktu widzenia medycznego do 8. tygodnia jest zarodek, od 8. tygodnia do porodu jest płód, a potem mamy noworodka do 28. dnia życia” – mówiła Orawiec.

„To jest zarodek ludzki, prawda?” – upewniał się Mazurek.

„Tak” – przyznała lekarka.

„Czyli z tego zarodka nie może powstać nic innego, jak tylko człowiek” – mówił dalej dziennikarz.

„Może. To znaczy, nie jest wcale powiedziane, że…” – wtrąciła Żukowska.

„Może jakieś inne stworzenie powstać?” – nie dowierzał własnym uszom prowadzący.

„Niestety tak, no czasami są patologiczne ciąże” – odparła Żukowska.

„Jestem za legalizacją aborcji do 12. tygodnia, uważam, że to kobieta powinna podjąć decyzję, czy chce być w ciąży, czy chce ją zakończyć. Jeżeli pacjentka zdecyduje się na wykonanie aborcji do 12. tygodnia, jest to na tyle bezpieczna procedura, bezpieczniejsza niż wyrywanie zębów mądrości, tak że tutaj kwestia tego, czy kontynuujemy ciążę, czy nie, powinna zależeć od osoby, która jest w ciąży” – stwierdziła Orawiec.

Dalej lekarka posunęła się do absurdalnych tez. „Z punktu widzenia biologii, pasożytnictwo to jest sytuacja, w której jeden organizm zabiera od drugiego i nie daje nic w zamian. No i ciąża w pewien sposób jest taką sytuacją, ponieważ płód nie odżywia w żaden sposób kobiety, więc no jest pasożytem” – stwierdziła ginekolog. „Ale większość kobiet jednak na to pasożytnictwo się decyduje i jest szczęśliwe z tego pasożyta, który jest w środku” – dodała.

Komentarz do tych słów zamieścił m.in. publicysta Marek Miśko. „Nic to, że pasożytnictwo, czyli parazytyzm dotyczy wyłącznie dwóch organizmów odrębnych gatunków. Nic to, że są to podstawy biologii, nic to, że ciąża poprzez odbudowę komórek macierzystych zbawiennie wpływa na organizm kobiety… Hektary lasów zostało wyciętych, aby powstał papier, na którym wszystko to jest opisywane. Tak jak mówi mój przyjaciel Piotr »Marek, wystarczy dać im mówić… Niech mówią«” – wskazał.

Już nawet „Wysokie Obcasy” na swoich łamach odnotowały, że każda ciąża pozostawia ślad w ciele kobiety w postaci komórek jej dziecka. „Wymiana materiału genetycznego następuje w obie strony. W ciele dziecka znajdują się komórki pochodzące od matki. Ale komórki płodu wędrują też do krwioobiegu matki, osadzają się w jej tkankach i pozostają tam na długie lata, nawet do późnej starości” – czytamy na łamach „Wyborczej” dla feministek.

„Ta kobieta nie rozumie, że opisując dziecko jako pasożyta, powtórzyła dokładnie nazistowską kalkę o Żydach jako pasożytach narodu niemieckiego. Czy stalinista Marian Turowicz mógłby zaprotestować? Najzabawniejsze w tym jest jednak, że to ponoć lekarka, która, jak widać nie ma zielonego pojęcia o terminach medycznych” – skwitował na portalu „X” redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer.

Autorstwo: MM
Na podstawie: YouTube.com, X.com
Źródło: NCzas.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Siberian Husky Dog 20.03.2024 19:09

  Co poszło nie tak, że osoby które powinny być pensjonariuszami w Tworkach decydują o naszym życiu ?

  Spójrzmy na taką Orawiec i na taką Żukowską oraz jej koleżanki, a dodatkowo patrząc na inne rodzi się nowa hipoteza, że to nie człowiek pochodzi od małpy, lecz niektóre małpy pochodzą od człowieka
  Ale żarty żartami, bo tu chodzi o ludzkie życie. Lewica mordowanie ma w “genach”

  Dehumanizacja ciąży i macierzyństwa. Ciekawe, co ich matki myslą i czują, jak ich słuchają, jeśli żyją.

 2. Elektryczny Groszek 20.03.2024 19:46

  Lewica wystarczy że się odzywa i sama dokonuje samo zaorania. A idealnie pokazuje to w swoich książkach Razprozak. Polecam zwłaszcza książkę o aborcji “Cywilizacja życia”

 3. rozrabiaka 20.03.2024 23:51

  “Z zarodka może powstać coś innego niż człowiek…”
  – Oczywiście, że nie – mówi większość
  -“A kot może urodzić pieski?” No, tak tak oczywiście tak powstały psy 125 mln temu (za górami za lasami)

 4. rozrabiaka 20.03.2024 23:55

  “Ta kobieta nie rozumie, że opisując dziecko jako pasożyta, powtórzyła dokładnie nazistowską kalkę o Żydach jako pasożytach narodu niemieckiego.” – A Polacy to dla zachodniego świata to awangarda rozwoju, mógł dodać…

 5. chaldejczyk 21.03.2024 07:59

  Proszę nie mieszać pseudomądrych dyskutantek z prawem kobiety do decydowania o sobie.
  Pokazywanie jakie banialuki mówią takie kobiety, ma na celu obrzydzenie i rzucenie złego światła na podnoszone przez nie idee. Chodzi o nieświadome reakcje i OPROGRAMOWANIE ludzi. Idee jakie podnoszą te kobiety są poprawne.

  Mógłbym dla równowagi przedstawić głupoty jakie wygadują zwolennicy Kościoła Katolickiego, który jest dla wielu autorytetem również w tej sprawie. Tymczasem nie o autorytet tu chodzi. Wielokrotnie przekonaliśmy się i przekonujemy o bzdetach jakie broni lub bronił KK.
  Dziś tacy cacy, a kto zabijał miliony ludzi bo nie chcieli się zapisać do tej organizacji, twierdzili, że ziemia nie jest płaska etc.? Kto korzystał z niewolnictwa?

  Gdzie byliście jak powstawał ruch gender, który dziś jest w pełnym rozkwicie? Ba początki to KUL Lublin.

  Jestem za prawem kobiety do decydowania o sobie i swym ciele.
  Ona jest CZŁOWIEKIEM co KK łaskawie uznał w końcu po debatach w roku 585.
  Wara od jej praw.

 6. Katana 21.03.2024 10:22

  //prawem kobiety do decydowania o sobie//
  Jest możliwość sterylizacji (jeśli nie umie się inaczej). A dziecko kobiety nie jest nią samą.

 7. Katana 21.03.2024 10:28

  //Ona jest CZŁOWIEKIEM co KK łaskawie uznał//
  Kościół uznał ale daje wolność. Zrezygnowała ze swojego człowieczeństwa, odpowiadając na pytanie:
  //„Może jakieś inne stworzenie powstać?” – nie dowierzał własnym uszom prowadzący.
  „Niestety tak, no czasami są patologiczne ciąże” – odparła Żukowska.//

  Skoro ktoś twierdzi, że upośledzony (patologiczny) człowiek nie jest człowiekiem to uznaję go za osobę patologiczną. Jej mózg nie działa prawidłowo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.