Z pozytywnym wynikiem testu do ośrodka internowania

Opublikowano: 01.04.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2157

Niestety to nie jest dowcip primaaprilisowy.

29 marca 2021 roku premier Kanady Justin Trudeau poinformował na „Twitterze”, że osoby przyjeżdżające do kraju drogą powietrzną, które będą miały na lotnisku po przylocie pozytywny wynik testu PCR na koronawirusa (który pokazuje mylny wynik w 14 na 15 przypadków i według jego twórcy nie służy do diagnostyki – przypis WM) będą musiały odbyć resztę kwarantanny, którą rozpoczynają w opłaconym za własne pieniądze hotelu desygnowanym przez władze federalne, w rządowym ośrodku internowania — to nie jest opcjonalne.

Mainstreamowe media w Kanadzie informację tę pominęły, ale zamieścił ją w swym programie Tucker Carlson w telewizji FoxNews, stwierdzając, że jest to niebezpieczny autorytaryzm gwałcący zasady wolnego świata i zadając retoryczne pytanie, „co masz zrobić kiedy twój najbliższy sąsiad stracił zmysły?”.

Na podstawie: Twitter.com, YouTube.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.