YouTube zawiesił konto telewizji Sky News Australia

Opublikowano: 02.08.2021 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1499

YouTube tymczasowo zawiesił konto telewizji Sky News Australia na swojej platformie wideo, wydając pierwsze ostrzeżenie dla popularnego konserwatywnego kanału informacyjnego za „dezinformację na temat COVID-19”.

Gigant technologiczny powiedział, że jego decyzja była oparta na wytycznych lokalnych i globalnych organów ds. zdrowia, które Sky News Australia kwestionowały.

Sky News Australia powiedział, że zawieszenie dotyczyło „starych filmów” opublikowanych na kanale.

Oznacza to, że Sky News Australia jest zawieszone na tydzień w przesyłaniu treści do 1,85 miliona subskrybentów na swoim koncie „YouTube”. „W szczególności nie zezwalamy na treści, które zaprzeczają istnieniu COVID-19 lub zachęcają ludzi do używania hydroksychlorochiny lub iwermektyny w celu leczenia lub zapobiegania wirusowi” – stwierdza YouTube we wczesnej wersji swojego oświadczenia, które zostało wysłane do lokalnych mediów. „Dopuszczamy filmy, które mają wystarczający kontekst równoważący, którego nie zapewniały filmy naruszające zasady”.

Sky News Australia oświadcza, że „wyraźnie odrzuca to, że jakikolwiek gospodarz programu kiedykolwiek zaprzeczył istnieniu COVID-19, jak sugerowano, a żadne takie filmy nigdy nie zostały opublikowane ani usunięte”. Dodaje że sieć uznaje prawo „YouTube” do egzekwowania własnych zasad i „nie może się doczekać dalszego publikowania swoich popularnych wiadomości i analiz z powrotem swoim odbiorcom”.

Zgodnie z zasadami „YouTube” trzy ostrzeżenia w ciągu 90 dni spowodują trwałe zablokowanie kanału na platformie.

Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Rhumek 21.08.2021 15:38

  I o to chodzi. Byle jaki portal może zablokować kogo chce. Żaden z rządów nie może zablokować byle jakiego portalu szumnie nazywanego ,,społecznym medium,, bowiem nie tylko o YT tu chodzi. Zatem właściciel byle jakiego portalu jest faktycznym kreatorem opinii publicznej oraz poglądów społecznych i politycznych lemingów. Zatem. opisywać, opisywać, czytać, rozumować, wyciągać wnioski, dzielić się z innymi. Oto słowo na sobotę i każdy następny dzień naszego życia.

 2. robi1906 21.08.2021 21:12

  Kiedyś o tym napisałem, ale powtarzaniem to może przez te pancerne łby może się kiedyś przebiję.
  Jest taka książka jak 19 wiek przekształcenie czy przeobrażenia świata, zresztą nie ma znaczenia jakie to tytuły bo i tak nikt tego nie czyta, ale tam napisano że pierwsze telegraficzne korporacje które rozsyłały wiadomości po świecie były już Fenickie, tak jest, wiadomości których słuchacie są od zawsze Fenickie, kiedyś były Reutera a teraz Greenberga tfu Zuckenberga.

  Wiecznie bedzie tu nam tyłek z tyłu chyba, że kilka milionów ludzi tu nagle zmądrzeje, ale nie mam żadnych wątpliwości że nigdy tak nie będzie, patrząc na te tępe esesmańskie zamaskowane mordy Straży Granicznej pilnującej nieboraków którzy chcą na piechtę przedrzeć się z Białorusi do Berlina a samolotami zwożą takich samych na polecenie Chazarskiej krzywej mordy.

  Co do Gaussa, bo miałem o nim napisać, geniusz, podobno jak miał kilka lat wpadł na pomysł jak policzyć uporządkowany ciąg liczbowy, załóżmy taki ciąg: od 1 do 10, jak jest suma tych liczb, liczona na piechotę?, czyli 1+2+3+4+5 i tak dalej?, bardzo prosto, wystarczy to policzyć, ale jak mamy policzyć sumę od 1 do tysiąca?, o to już jest problem, to znaczy był, do Gaussa.
  Zobaczył on prawidłowość , 1 do 10, dzielimy na pół, 5 razy 11, dlaczego 11, bo 10+1, 9+2, 8+3, 7+4, i ostatnia połówka 6+5,czyli 5×11=55, i tak samo jest z 1 do 1000 i tak dalej, ciąg dzielimy na pół, dodajemy kolejne skrajne i zawsze wyjdzie prawda, proste i prawdziwe oto geniusz a nie duby smalone Einsteina, dlaczego żydzi nie lubią matematyki?????, bo tu nie mogą oszukiwać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.