“YouTube” skasował kanały wRealu24

Opublikowano: 22.08.2022 | Kategorie: Media, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2129

Po wpisaniu frazy “wrealu24” w wyszukiwarce YouTube, wyświetlą Wam się materiały z kanałów TVP Info, Telewizja Republika i Super Express. Kanały telewizji internetowej wRealu24 zostały usunięte w sobotę 20 sierpnia.

Redaktor naczelny Marcin Rola połączył ową kasację z “Marszem Polskości” z 15 sierpnia, na którym pojawiło się wielu rodaków, co wg dziennikarza miało “rozwścieczyć system”.

“YouTube” skasował wszystkie kanały telewizji wRealu24, system ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów. Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki”.

Telewizja ta była wcześniej blokowana. Wiosną tego roku decyzją Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zablokowane zostały strony internetowe wRealu24.pl oraz wRealu24.tv. Powodem miało być szerzenie “rosyjskiej propagandy na temat przebiegu wojny na Ukrainie”. Z kolei w roku 2020 kanał na YouTube zablokowano – zdaniem Roli – z powodu wywiadu profesora Normana Finkelsteina, historyka o żydowskim pochodzeniu, autora słynnej książki o tytule “Przedsiębiorstwo holocaust”.

Nie wiemy, jaki był powód skasowania kanałów. Rola napisał: “Szukajcie nas na BanBye.com, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną”.

W serwisie “YouTube” wielokrotnie cenzury doświadczały też “Media Narodowe”. Przejawiało się to dotychczas w demonetyzacji, usuwaniu pojedynczych filmów czy banowaniu kanału na okres tygodnia czy dwóch tygodni.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Magna Polonia, Do Rzeczy, Twitter, YouTube
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. sga 22.08.2022 17:10

  ale nuda
  ciagle placzki bo im korpo pokazuje kto rzadzi w jego medium.

  niech sobie zrobia swoje medium i naura.

  wiem ze czepiam sie, ale wiadomosci z kraju moglyby sie obyc chyba bez po raz kolejnego info super waznego ze korpo kogos wykasowala ze swojego medium 🙂

 2. Szwęda 22.08.2022 18:48

  Już od dawna tzw demokracja to tylko wielka mrzonka i gra pozorów! Ludzie muszą się ruszyć milionami i oprócz mądrości zacząć używać siły fizycznej, bo inaczej zamienią nas w papkę!

 3. Antysyjon 22.08.2022 21:10

  Od kiedy redaktor rola wcielił się w swoją rolę i przestał być lewakiem, to zgrabnie mu idzie łapanie widowni na clickbaity. Eskimos udaje Polaka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.