„YouTube” ocenzurował 12 kanałów Tomasza Sommera

Opublikowano: 25.10.2023 | Kategorie: Media, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2995

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer stracił dostęp do swoich kont w serwisie „YouTube”, gdzie publikował programy publicystyczne i wywiady z politykami prawicy. Teraz dziennikarz dzieli się w swoich mediach społecznościowych mailem, którego dostał od załogi „YouTube’a”.

Ostatnie programy Tomasza Sommera publikowane są tylko na portalu „X”. Wszystko przez to, że „YouTube” usunął 12 kont redaktora naczelnego „Najwyższego Czasu!”. Konkretnych powodów cenzorzy spod znaku „YouTube” nie zdradzają, czego dowodzi opublikowany mail od „YouTube’a”.

„Takiego maila z rana dostałem ” – napisał w swoich mediach społecznościowych Tomasz Sommer i opublikował treść wiadomości z „YouTube’a”. Pisownia własna: „Cześć Tomasz Sommer, Sprawdziliśmy Twoje odwołanie dotyczące tych treści: Kanał: Tomasz Sommer. Dokładnie sprawdziliśmy Twój kanał i potwierdzamy, że narusza on nasze zasady (Wytyczne dla społeczności). Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to dobra wiadomość, ale musimy dbać o to, żeby serwis YouTube był bezpiecznym miejscem dla wszystkich użytkowników. Jak wpłynie to na Twój kanał Nie przywrócimy Twojego kanału w YouTube. Dziękujemy Zespół YouTube”.

Dziennikarz nie zaprzestaje nagrywania programów, ale poza „YouTube’em” one nie zarabiają. Przypomnijmy, że w tym samym czasie ABW blokuje portal „Najwyższego Czasu!” NCzas.com (niedawno uruchomił nową stronę pod adresem NCzas.info). Dodatkowo jego strony w mediach społecznościowych notorycznie dostają bany, kary i ostrzeżenia. Wszystkie te działania razem poważnie utrudniają dziennikarzom z tego medium pracę i sprawiają, że jest ona mniej opłacalna, niż mogłaby być.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 25.10.2023 18:03

    Bo o to właśnie chodzi. Uniemożliwić jakiekolwiek działanie. I niestety obawiam się że to czeka wszystkie niezależne media. Blokada WolnychMediów to był tylko ,,test,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.