„YouTube” blokuje konta za stare filmy

Opublikowano: 04.06.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Świat komputerów, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1267

Portal wideo „YouTube” wyszukuje w historii filmy by cenzurować autorów.

Po raz kolejny pan Tomasz Hejnowicz spotkał się z bezczelną cenzurą portalu, który ma w nosie polskie prawo wolności słowa. Tym razem „YouTube” wyszukał film z lipca 2021 roku i zablokował jego konto.

Co było na filmie? Spotkanie autorskie Piotra Szlachtowicza w księgarni Sursum Corda w Poznaniu.

Autorstwo: ReboosTradeMark
Nadesłano do WolneMedia.net

3

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 04.06.2022 08:02

    jaka to bieda w polsce polityczno spoleczna
    ze nie umieja sobie sciagnac sluchaczy na inne media
    nie zydokorporacyjne

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.