Wzrost zawałów serca w wyniku szczepień

Opublikowano: 12.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3354

Tajemniczym nazwali szkoccy eksperci ds. zdrowia radykalny wzrost liczby tzw. ataków N-STEMI (zawałów serca bez uniesienia odcinka ST, czyli ataków serca bez typowych objawów zawału w EKG) w Szkocji. Znany lekarz dr Peter McCullough nie przebiera w słowach: ostrzega przed pandemią ataków serca spowodowanych antycovidowymi działaniami i kontrowersyjnymi szczepieniami.

W Golden Jubilee National Hospital w Clydebank w zachodniej Szkocji odnotowano nagły 25-procentowy wzrost liczby ataków serca typu N-STEMI w okresie letnim. Liczba dostępnych łóżek kardiologicznych w szpitalu musiała zostać zwiększona o 44 procent.

Zawał serca typu N-STEMI jest spowodowany częściowym zatkaniem tętnic, które przerywa dopływ krwi do serca. Chociaż uszkodzenia tkanek są zazwyczaj mniejsze niż w przypadku zwykłego zawału serca, konsekwencje mogą być równie śmiertelne.

Dla McCullougha jednak przyczyny są jasne: „Ograniczanie kontaktów społecznych i pozbawianie ludzi środków do życia powoduje poważne skutki uboczne” – ostrzegał 6 października za pośrednictwem „Telegramu”. Lekarze w Szkocji podejrzewają również, że po prawie dwóch latach blokad ludzie popadli w siedzący tryb życia i nie byli w stanie poradzić sobie z nowymi stresami wywołanymi przez antycovidowe środki zapobiegawcze. Ponadto zaistniały obawy dotyczące izolacji: wielu pacjentów mogło zignorować objawy ataku serca, ponieważ nie chcieli jechać do szpitala, gdzie mogliby się zarazić, a następnie zostać rozdzieleni z rodziną.

Kolejnym ważnym aspektem są szczepienia przeciw covidowi. Dla McCullough jasny jest związek między zwiększoną zawałów serca i szczepionek. Pisze on: „Lekarze nie wspomnieli o roli szczepionek na COVID-19 w tym medycznym upadku. Szczepionki te powodują wykrywalne zakrzepy krwi i obciążają układ sercowo-naczyniowy zaszczepionych pacjentów. Według badań białko spike SARS-CoV-2 zaburza funkcję pericytów ludzkiego serca i przyczynia się do chorób mikronaczyniowych poprzez sygnalizację za pośrednictwem receptora CD147”.

McCullough informuje, że zdrowie w obszarze sercowo-naczyniowym uległo znacznemu pogorszeniu na całym świecie: „Zwiększona ilość pacjentów z zawałem serca doprowadziła do braku łóżek szpitalnych i długich opóźnień w izbach przyjęć” – wyjaśnia. Te nowe, wywołane szczepionkami problemy zdrowia publicznego zagrażają opiece nad pacjentami w nagłych wypadkach.

Coraz więcej pacjentów potrzebuje operacji naczyniowych i tzw. stentów, aby utrzymać przepływ krwi do serca. Tak więc zamknięcie ludności i leczenie jej zastrzykami z białka kolczastego, które aktywuje krzepnięcie krwi, ma poważne (a w jego oczach nawet zamierzone) konsekwencje.

Opracowanie: Zygmunt Białas
Na podstawie: Report24.news
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. rici 12.10.2021 11:24

  W krakowskiej uniwersyteckiej klinice kardiologicznej 100 % pacjentow jest po szczepieniach.

 2. kufel10 13.10.2021 03:14

  @ rici
  Przypuszczam, że przyczyną może być również wysoki % wyszczypania okolicznych mieszkańców, po prostu niewyszczypani stanową tam mały odsetek. Byłem niedawno na spotkaniach z osobami zdawało by się inteligentnymi, wykonującymi zawody tzw “zaufania społecznego” i wszyscy siedzący wokół mnie byli poszczypani. Co mnie dziwi nikt z nich i ich rodzin nie ma powikłań, nikt nie umarł, ale część poważnie przeszła “ten nowy rodzaj grypy”, nawet bardzo poważnie. No i tutaj nie rozumiem jednej rzeczy, w skrócie: cieżko chorowali, poszczypani, uśmiechnięci, dlaczego nikt z nich u licha nie chce umrzeć? No tak, powiecie że poumierają za 2-3 lata, jestem ciekaw 😉 Coś tu w tych “teoriach s.” mi nie pasuje.

 3. MasaKalambura 13.10.2021 07:18

  Jedna z teorii s. zdaje się prawdziwą być. Mianowicie, terapie genowe Pfizera i Moderny nie uczą organizmu wytwarzania samodzielnie przeciwciał, a jedynie generują sztuczne chemiczne impulsy ich produkcji bez udziału biologicznego sterownia układem immunologicznym. Przez co realizują one mokry plan każdej z korporacji, pragnących regularnych zakupów rządowych na ich produkty.

  2 -dawka, 3 dawka 4 dawka, z dawek czkawka…

 4. Dgruzin 13.10.2021 19:26

  @kufel10

  —Coś tu w tych “teoriach s.” mi nie pasuje.—

  Czy zaprzecza Pan, że:
  * naukowcy wykryli z szczypance grafen?
  * mimo szczypanki ludzie na c19 zapadają i niektórzy umierają?
  * mimo szczypanki są/mogą być roznosicielami c19?
  * po szczypance mamy udokumentowane całe mnóstwo POWAŻNYCH efektów ubocznych od zawałów po zakrzepicę naczyń włosowatych
  * NIKT na NIC nie daje gwarancji
  * żadnych odszkodowań
  * WHO nazywa to eksperymentem medycznym
  * prawie wszystkie kraje podpisały Kartę Praw Człowieka. Stoi tam, że nie można do tego przymuszać a u niektórych szczypanki już stają się musowe.
  * media głównego nurtu świrują (na jeden temat) jakiego nie widziałem od 60 lat
  * tylko w ostatnim dwudziestoleciu mieliśmy 4 czy 5 epidemii czy pandemii. Niektóre miały zmieść ludzkość z powierzchni i jakoś jesteśmy.
  * c19 wytworzono ludzką ręką
  * można było znaleźć plany całej akcji nawet w dokumentach Światowej Organizacji Zdrowia (potem to skasowano). Przypomnę, że ten eksperyment był tam przewidziany bodajże do marca 2023

  Mógłbym tu przytoczyć jeszcze 20 spostrzeżeń/zarzutów układających się w całość, które zmiotły by Pana wnioski z małego lokalnego spotkania paru osób. Potrzeba bardziej globalnego spojrzenia

  To, że szczypanka/i daje sygnał START wiadomo. Nikt nie potwierdził, że można zrobić STOP. W wyniku tego i błędu lub niezbyt dokładnego rozpoznawania c19 organizm atakuje sam siebie co kończy się śmiercią

 5. kufel10 14.10.2021 04:14

  @Dgruzin
  Szanowny Panie staram się zwykle analizować temat i nie poddaję się zwodniczej psychologii tłumu. Powtórzę – wokół mam pełno szczepanów, ale żaden szczepan nie wykazuje powikłań, tym bardziej żaden nie odwiedził jeszcze świętego Pietra. Może Pan sobie wyliczać, powielać internetowe wieści, można podzielić Pańskie wnioski na pół i stworzyć ich 2x więcej. Ja oczekuję namacalnych dowodów a nie internetowych wywodów, przypuszczeń, reprodukowanych fotografii. Czy na każdy z wysuniętych postulatów znalazł Pan źródło, którego nie można podważyć? To jest bardzo ważna sprawa, znaleźliśmy się w bardzo dziwnym czasokresie, musimy być pewni Panie kolego. Dodam, że oczekuję aż moi znajomi zaczną owego świętego Petra odwiedzać i rad bym był, gdyby to się, dla potwierdzenia owej tezy, stało.

 6. Dgruzin 14.10.2021 10:49

  @kufel10

  Ile (które) z moich paru tylko punktów uważa Pan za nieudowodnione.
  Jak życzy Pan śmierci ludziom, którzy popełnili błąd i dali się nakłuć to jest potworem, bestią, zwyrodnialcem. I to by było na tyle.

 7. Ziemianin 14.10.2021 15:30

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.