Wzrost zawałów serca w wyniku szczepień

Opublikowano: 12.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1795

Tajemniczym nazwali szkoccy eksperci ds. zdrowia radykalny wzrost liczby tzw. ataków N-STEMI (zawałów serca bez uniesienia odcinka ST, czyli ataków serca bez typowych objawów zawału w EKG) w Szkocji. Znany lekarz dr Peter McCullough nie przebiera w słowach: ostrzega przed pandemią ataków serca spowodowanych antycovidowymi działaniami i kontrowersyjnymi szczepieniami.

W Golden Jubilee National Hospital w Clydebank w zachodniej Szkocji odnotowano nagły 25-procentowy wzrost liczby ataków serca typu N-STEMI w okresie letnim. Liczba dostępnych łóżek kardiologicznych w szpitalu musiała zostać zwiększona o 44 procent.

Zawał serca typu N-STEMI jest spowodowany częściowym zatkaniem tętnic, które przerywa dopływ krwi do serca. Chociaż uszkodzenia tkanek są zazwyczaj mniejsze niż w przypadku zwykłego zawału serca, konsekwencje mogą być równie śmiertelne.

Dla McCullougha jednak przyczyny są jasne: „Ograniczanie kontaktów społecznych i pozbawianie ludzi środków do życia powoduje poważne skutki uboczne” – ostrzegał 6 października za pośrednictwem „Telegramu”. Lekarze w Szkocji podejrzewają również, że po prawie dwóch latach blokad ludzie popadli w siedzący tryb życia i nie byli w stanie poradzić sobie z nowymi stresami wywołanymi przez antycovidowe środki zapobiegawcze. Ponadto zaistniały obawy dotyczące izolacji: wielu pacjentów mogło zignorować objawy ataku serca, ponieważ nie chcieli jechać do szpitala, gdzie mogliby się zarazić, a następnie zostać rozdzieleni z rodziną.

Kolejnym ważnym aspektem są szczepienia przeciw covidowi. Dla McCullough jasny jest związek między zwiększoną zawałów serca i szczepionek. Pisze on: „Lekarze nie wspomnieli o roli szczepionek na COVID-19 w tym medycznym upadku. Szczepionki te powodują wykrywalne zakrzepy krwi i obciążają układ sercowo-naczyniowy zaszczepionych pacjentów. Według badań białko spike SARS-CoV-2 zaburza funkcję pericytów ludzkiego serca i przyczynia się do chorób mikronaczyniowych poprzez sygnalizację za pośrednictwem receptora CD147”.

McCullough informuje, że zdrowie w obszarze sercowo-naczyniowym uległo znacznemu pogorszeniu na całym świecie: „Zwiększona ilość pacjentów z zawałem serca doprowadziła do braku łóżek szpitalnych i długich opóźnień w izbach przyjęć” – wyjaśnia. Te nowe, wywołane szczepionkami problemy zdrowia publicznego zagrażają opiece nad pacjentami w nagłych wypadkach.

Coraz więcej pacjentów potrzebuje operacji naczyniowych i tzw. stentów, aby utrzymać przepływ krwi do serca. Tak więc zamknięcie ludności i leczenie jej zastrzykami z białka kolczastego, które aktywuje krzepnięcie krwi, ma poważne (a w jego oczach nawet zamierzone) konsekwencje.

Opracowanie: Zygmunt Białas
Na podstawie: Report24.news
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 26, średnia ocena: 4,96 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rici
Użytkownik
rici

W krakowskiej uniwersyteckiej klinice kardiologicznej 100 % pacjentow jest po szczepieniach.

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ rici
Przypuszczam, że przyczyną może być również wysoki % wyszczypania okolicznych mieszkańców, po prostu niewyszczypani stanową tam mały odsetek. Byłem niedawno na spotkaniach z osobami zdawało by się inteligentnymi, wykonującymi zawody tzw “zaufania społecznego” i wszyscy siedzący wokół mnie byli poszczypani. Co mnie dziwi nikt z nich i ich rodzin nie ma powikłań, nikt nie umarł, ale część poważnie przeszła “ten nowy rodzaj grypy”, nawet bardzo poważnie. No i tutaj nie rozumiem jednej rzeczy, w skrócie: cieżko chorowali, poszczypani, uśmiechnięci, dlaczego nikt z nich u licha nie chce umrzeć? No tak, powiecie że poumierają za 2-3 lata, jestem ciekaw ;) Coś tu w tych “teoriach s.” mi nie pasuje.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Jedna z teorii s. zdaje się prawdziwą być. Mianowicie, terapie genowe Pfizera i Moderny nie uczą organizmu wytwarzania samodzielnie przeciwciał, a jedynie generują sztuczne chemiczne impulsy ich produkcji bez udziału biologicznego sterownia układem immunologicznym. Przez co realizują one mokry plan każdej z korporacji, pragnących regularnych zakupów rządowych na ich produkty.

2 -dawka, 3 dawka 4 dawka, z dawek czkawka…

Punkt Zero
Użytkownik

Ciekaw jestem jakie jest źródło ilustracji do artykułu.
Wygląda to trochę jak agresywna manipulacja rodem z mediów głównego ścieku.
Robi fatalne wrażenie tłoczenia strachu i mam wrażenie, że nie ma oparcia w faktach.

#Masa, zgadzam się z tobą, jest jeszcze problem o którym wspominał mi zaszczepiony lekarz, że informacją ta (produkcji białka spake czy coś tędy), ma sygnał startu, ale nie ma stopu. (Tu koniec wypowiedzi lekarza dalej moja dywagacja.)
Czyli może powodować nadmierną produkcję białka co prowadziło będzie do takich czy innych konsekwencji. Szczepić więc będą pewnie na okres zachorowań dawką start a na wiosnę stop, dlatego muszą być co pół roku.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@kufel10

—Coś tu w tych “teoriach s.” mi nie pasuje.—

Czy zaprzecza Pan, że:
* naukowcy wykryli z szczypance grafen?
* mimo szczypanki ludzie na c19 zapadają i niektórzy umierają?
* mimo szczypanki są/mogą być roznosicielami c19?
* po szczypance mamy udokumentowane całe mnóstwo POWAŻNYCH efektów ubocznych od zawałów po zakrzepicę naczyń włosowatych
* NIKT na NIC nie daje gwarancji
* żadnych odszkodowań
* WHO nazywa to eksperymentem medycznym
* prawie wszystkie kraje podpisały Kartę Praw Człowieka. Stoi tam, że nie można do tego przymuszać a u niektórych szczypanki już stają się musowe.
* media głównego nurtu świrują (na jeden temat) jakiego nie widziałem od 60 lat
* tylko w ostatnim dwudziestoleciu mieliśmy 4 czy 5 epidemii czy pandemii. Niektóre miały zmieść ludzkość z powierzchni i jakoś jesteśmy.
* c19 wytworzono ludzką ręką
* można było znaleźć plany całej akcji nawet w dokumentach Światowej Organizacji Zdrowia (potem to skasowano). Przypomnę, że ten eksperyment był tam przewidziany bodajże do marca 2023

Mógłbym tu przytoczyć jeszcze 20 spostrzeżeń/zarzutów układających się w całość, które zmiotły by Pana wnioski z małego lokalnego spotkania paru osób. Potrzeba bardziej globalnego spojrzenia

To, że szczypanka/i daje sygnał START wiadomo. Nikt nie potwierdził, że można zrobić STOP. W wyniku tego i błędu lub niezbyt dokładnego rozpoznawania c19 organizm atakuje sam siebie co kończy się śmiercią

kufel10
Użytkownik
kufel10

@Dgruzin
Szanowny Panie staram się zwykle analizować temat i nie poddaję się zwodniczej psychologii tłumu. Powtórzę – wokół mam pełno szczepanów, ale żaden szczepan nie wykazuje powikłań, tym bardziej żaden nie odwiedził jeszcze świętego Pietra. Może Pan sobie wyliczać, powielać internetowe wieści, można podzielić Pańskie wnioski na pół i stworzyć ich 2x więcej. Ja oczekuję namacalnych dowodów a nie internetowych wywodów, przypuszczeń, reprodukowanych fotografii. Czy na każdy z wysuniętych postulatów znalazł Pan źródło, którego nie można podważyć? To jest bardzo ważna sprawa, znaleźliśmy się w bardzo dziwnym czasokresie, musimy być pewni Panie kolego. Dodam, że oczekuję aż moi znajomi zaczną owego świętego Petra odwiedzać i rad bym był, gdyby to się, dla potwierdzenia owej tezy, stało.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@kufel10

Ile (które) z moich paru tylko punktów uważa Pan za nieudowodnione.
Jak życzy Pan śmierci ludziom, którzy popełnili błąd i dali się nakłuć to jest potworem, bestią, zwyrodnialcem. I to by było na tyle.

Punkt Zero
Użytkownik

“To, że szczypanka/i daje sygnał START wiadomo. Nikt nie potwierdził, że można zrobić STOP. W wyniku tego i błędu lub niezbyt dokładnego rozpoznawania c19 organizm atakuje sam siebie co kończy się śmiercią”
Zawsze można zrobić STOP, trzeba tylko pogrzebać w swoim DNA i wyciszyć gen niewolnika. Możemy bez żadnego problemu się samouleczać a dla tych którzy nie będą tego potrafić wystarczy przetoczyć krew przez aparaturę kwantową (wystarczą wg mnie dwa magnesy zwrócone do siebie stroną odpychającą) – jeśli jest tam grafen, bo to nie jest potwierdzone jakoś przesadnie.
Śmierć jest etapem życia, nie brałbym tego na aż tak jak Pan Panie Dgruzin na poważnie, trzeba trochę wyluzować :) pozdrowionka
Tylko spokój może nas uratować :))))