Wzrost śmiertelności dzieci w Europie o 63060%

Opublikowano: 02.07.2023 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6359

Niedawna analiza przeprowadzona przez EuroMOMO, organizację, której powierzono oficjalne dane statystyczne z 26 z 44 krajów europejskich, ujawniła, że istnieje bezpośredni związek między zatwierdzeniem szczepionki Pfizera na COVID-19 dla dzieci a wzrostem liczby zgonów wśród dzieci. Wykazała ona oszałamiający wzrost liczby zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat o 63 060 procent! Dane obejmują okres od momentu, gdy EMA (Europejska Agencja Leków) w „trybie pilnym” zatwierdziła preparat mRNA firmy Pfizer do stosowania u dzieci, do 22 tygodnia 2023 roku.

Raport niezależnego serwisu informacyjnego „Expose” przedstawia wykres obejmujący okres od 3 stycznia do 27 marca 2022 r. i zawiera całkowitą liczbę przypadków SARS-CoV-2 podzielonych na kategorie według statusu szczepień i grupy wiekowej w Anglii. „Dane, zaczerpnięte z raportu »COVID-19 Vaccine Surveillance Report« Brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA) tydzień 5, (strona 43), tydzień 9 (strona 41) i tydzień 13 (strona 41), nakreśliły żywy obraz niepokojącej rzeczywistości” – donosi „Expose”.

Inny opublikowany wykres przedstawia wskaźniki zachorowań na 100 000 osób, również w podziale na status szczepień i grupę wiekową w kraju. Wykres pokazał alarmujący, gwałtownym wzrost liczby przypadków wśród populacji potrójnie zaszczepionej w każdej grupie wiekowej.

W 21 tygodniu 2021 r. EMA rozszerzyła szczepionki Pfizera na COVID-19 najpierw na dzieci w wieku od 12 do 15 lat, a następnie na grupę wiekową od 5 do 11 lat. Od tego momentu zaobserwowano szokujący wzrost liczby zgonów wśród dzieci. W okresie od 22 do 52 tygodnia 2021 r. odnotowano zaskakującą liczbę 919 nadmiernych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w porównaniu z tygodniem od 1 do 21, w którym odnotowano o 218 zgonów mniej, niż się spodziewano.

Niefortunny trend utrzymywał się przez cały 2022 r., z łączną liczbą 1639 zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w 26 krajach europejskich. Odkąd EMA rozszerzyła szczepionki Pfizera na COVID-19 na dzieci, na całym kontynencie odnotowano 3148 nadmiernych zgonów wśród dzieci.

W czasie tzw. pandemii COVID-19 okazało się, że wirus SARS-CoV-2 oszczędzał młodsze pokolenie, dlatego poszerzenie wyszczepiania „w trybie pilnym” preparatu mRNA na dzieci było mocno krytykowane. Krytycy zastanawiali się, dlaczego unijne organy ds. zdrowia musiały rozszerzyć zakres szczepień na dzieci, skoro nie było dla nich bezpośredniego zagrożenia.

„Ostatecznym celem nie mogło być powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa, ponieważ realne dane ujawniły, że populacja zaszczepiona przeciwko COVID-19 wydawała się wykazywać większe prawdopodobieństwo zakażenia wirusem i jego roznoszenia, w porównaniu z osobami niezaszczepionymi. Sama »tarcza«, która miała chronić przed wirusem, wydawała się nie spełniać swojej misji” – wskazano w artykule „Expose”.

Autorstwo: Belle Carter
Tłumaczenie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Expose-News.com, EMA.Europa.eu [1] [2], Gov.uk
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. Admin WM 02.07.2023 08:55

  Nie jestem pewien, czy te wyliczenia procentowe są poprawne. Dobrze by było, gdyby jakiś matematyk je potwierdził.

 2. LichoNiespi 02.07.2023 14:09

  No cuz mozna powiedziec……wierzyli w to, wzieli to, to majom to w co wierzyli i majom to na co zaslugujom. A teraz to jest ciut troche za pozno……i placz nie pomoze…
  Pamientam jak dzis, gdyby ci naiwniacy mogli to by mnie i wielu innych takich jak ja zadeptali tylko dlatego ze niechcelismy wziac ten cudownej szczypawki…

 3. LichoNiespi 02.07.2023 14:14

  Pamietam jak dzis, gdy mowiono do mnie..lubisz swojom prace, chcesz dalej pracowac to sie musisz zaszczypatkowac a jak tego dobrowolnie pod przymusem nie zrobisz to tracisz prace…..i tak w ciagu 1 roku stracilem 2 prace, odrzucili mnie z rozmowy o prace az 4 razy tylko dlatego ze powiedzialem ze ja nie wierze w te szczypawki..a teraz to co proszom sie ci wszysci o mojom pomoc… macie to na co zasluzyliscie

 4. percepcja 02.07.2023 14:17

  To wyliczenie procentów wynika z tych danych pokazanych na ostatnim wykresie w tym artykule.
  Mamy 100%*(3148- -5)/|-5|=63060%
  Moim zdaniem to trochę taka manipulacja danymi i dlatego ten procent wychodzi absurdalnie duży. Wynika to z tego, że nadmiarowych zgonów było w pierwszym okresie -5, a gdyby było 0 to ilość procent tak liczonych bez względu na liczbę nadmiarowych zgonów w drugim porównywanym okresie byłaby nieskończona.
  Licząc tą samą metodą, ale porównując dwa analogiczne okresy np. 2019 (wk 21-52) i analogiczny okres 2021 (wk 22-52) gdzie dane są na 1 wykresie w tym artykule otrzymujemy wzrost o:
  100%*(919-443)/443=107%

 5. Drnisrozrabiaka 02.07.2023 22:19

  Percepcja – podoba mi się to

 6. Drnisrozrabiaka 03.07.2023 02:05

  Tak sobie pomyślałem. Tu liczą jedynie śmierć, a co z pogorszeniem stanu zdrowia?- no właśnie , ciężko to teraz powiązać. Ja swoich nie elixirowalem. W szkole u syna dzieci rozpowiadały, jak się zaczepisz to umrzesz – i to gdzieś na zachodzie. Dzieci nie są takie głupie jak uważają bezdzietni frajerzy(pewnie pedofile i aborcjonisci)

 7. Drnisrozrabiaka 03.07.2023 02:09

  Ja mówię swoim dzieciom tak: pamiętajcie co teraz te bezdzietne dziadygi 20- 50 latki wygadują, jak oni was nie nienawidzą, żebyście nawet za kasę im na starość nie pomagali, zapamiętajcie jacy bezwzględni jacy cwani. Niech umrą w samotności, leniwe gn.je

 8. kufel10 03.07.2023 05:58

  Znane mi jest jedno dziecko lat ~8 które chciało popełnić samobójstwo z powodu internetowego hejtu. Reszta żyje, ma się dobrze, nikt nie ma powikłań nawet poszczepiennych od obowiązkowych szczepień, a starałem się cokolwiek na ten temat znaleźć. Ktoś z was to sprawdził osobiście czy opieracie się tylko na (manipulowanych) artykułach ? Chyba ze ja w jakimś innym świecie żyję i tutaj panują odrębne zasady? Zwróćcie raczej uwagę na wasz kanapowy styl życia, przetworzone jedzenie oraz będące bezpośrednim skutkiem w/w tłuste brzuchy i chude damskie rąsie. Broda nic tu nie pomoże, wyglada jak “bober” mojej babci.

 9. Szaman 03.07.2023 11:16

  @percepcja to nie jest manipulacja. Skoro w okresie 2019 -2021 średnia zgonów była o -5 niższa od poprzednich okresów ( cyfra 0 nie oznacza tu liczby zgonów równej 0 tylko średnią od której liczymy nadmiarowe zgony.) a w następnych latach odchylenie od tej średniej wyniosło 3148 co w zestawieniu z wcześniejszym spadkiem o średnio -5 zgonów za okres poprzedni daje tak dużą liczbę.

  Matematyka nie kłamie wynik jest poprawny. Wartość wynika stąd że operujemy na odchyleniu od średniej a nie na porównaniu realnej liczby zgonów.

  Aczkolwiek samo zestawienie w taki matematyczny sposób jest pewnego rodzaju manipulacja danymi w tym sensie że gdyby porównać liczbę WSZYSTKICH zgonów za okres ubiegły oraz liczbę zgonów za następny okres to to 3148 mogło by być np tylko 5% albo 10% więcej

  z resztą np twoje dalsze obliczenia przedstawiają wynik 107 ale to tez lekka manipulacja bo realnie ilość wzrosła o 207 % dlatego że:

  443 *107% dało by 474

  oczywiście uważny czytelnik powinien zauważyć literkę “o” 107 ale nieuważny mógłby pomyśleć że wzrost był jedynie o 7% ;]

  realna różnica to więc 207% wzrostu:

  443 * 207% = 919

  co i tak dale ponad dwukrotnie większą śmiertelność.

  pytanie się jeszcze tylko pojawia skąd takie an ie inne zestawienie które przedstawia to jako 63000%?

  moim zdaniem w czasach takie jak te w których osoby takie jak @kufel10 mimo alarmującego wzrostu w statystykach zgonów o 3148 trupów w wyniku spryc nadal nie widzą żadnego problemu bo “one nie znają żadnego dziecka” i wychwalają spryce to przestawianie danych w ten sposób jest poprostu zabiegiem prystosowawczym jak w wyścigu zbrojeń.

  Propagandyści z pfizerów i zeneców kłamią w żywe oczy i fałszują dane na potęgę zatajając komplikacje zgony i wymuszając zbrodnicze umowy na rządach? Dlaczego więc osoby próbujące ostrzec społeczeństwo przed tymi szaleńcami nie miały by czasem przedstawić rzetelnych danych ale w taki sposób aby zwracało to uwagę?

  fakt jest taki że liczba zgonów znacznie wzrosła i tego się podważyć nie da.

  btw

  Takie ciekawe pytanie dla ciebie @kufel10 zgaduję że się zaszprycałeś i dzieci swoje również?

  W takim razie dlaczego to zrobiłeś? po cholerę? po co podjąłeś takie ryzyko? znasz jakieś dziecko które nie zaszczepiło się i umarło czy tylko w tv ci tak powiedzieli że tak było?

  Bo zgaduje że dlatego że wierzyłeś tzw “statystykom” i “ekspertom” z tv którzy straszyli cie że jeśli tego nie zrobisz to umrzesz i twoje dzieci umrą i nie uwierzyłeś np ludziom tu na wolnych mediach którzy od lat cie przed tym ostrzegają. Gdy pisali że oni nie znaja nikogo kto by zachorował na srowid albo też pisali że znają liczne dzieci z powikłaniami po szprychach. Innymi słowy wolałeś wybrać tzw “twarde (w twoim mniemaniu) fakty od “dowodów anegdotycznych”

  Dlaczego więc teraz gdy inni naukowcy przedstawiają ci dane to wybierasz z kolei wiarę w “anegdotyczne dowody” a nie w fakty i statystyki?

  nie uważasz że jest tu jakiś dyzonans poznawczy z twojej strony 😛

  To zdecyduj się komu wierzysz ludziom czy nauce ? bo jak nauce to sorry ale prawdziwy naukowiec i realista nie wybiera sobie faktów które mu odpowiadają do jego teorii i nie robi tak że jak mu pasuje to słucha “ekspertów” a jak mu nie pasuje to słucha anegdot tylko akceptuje wszystkie fakty a fakty są takie że provaxy zabiły 3148 samych tylko dzieci!! (przynajmniej biorąc pod uwagę tylko tą niepełną i szczątkową statystykę którą pewnie należało by pomnożyć przez conajmniej 10 albo 20 ;]) w imię swojej walki z wyimaginowanym zagrożeniem rozsiewanym przez media i jak dotąd nikt nie poniósł za to odpowiedzialności.

  ale oczywiście brońcie bogowie żeby 1 niezaszprycane z jakichś tam powodów zmarło bo będzie na miesiąc chryja na cąły kraj jacy to nieodpowiedzialni sa “antyvaxerzy” 😛

 10. kufel10 03.07.2023 23:32

  @ szaman – NIE jadam żadnych leków, kowita leczyłem miodem, grzanym winem, mlekiem od krowy, witaminą c etc … aa i różańcem. Ja prd se tworzysz jakieś teorie, następnie se rozwijasz je, sam odpowiadasz na pytania, zagłębiasz sie w to, przepraszam albo i nie przepraszam – ale powinien cie ktoś zdzielić pałą w łep na otrzeźwienie. W d*** byłeś i g*** widziałeś tylko terkoczesz co przeczytałeś, statystyki … ty wiesz jak sie tworzy statystyki? I jeszcze se je mnożysz przez 10 albo i nei, od razu przez 20 !! A dlaczego nie przez 17 ??!! Niech zgadne- mieszkasz w blokach i masz podniesiony poziom CO2 oraz grzyba za szafą? Wiesz jak to wpływa na funkcjonowanie twojego mózgu? Bo ja już wiem 😉

 11. Szaman 04.07.2023 10:57

  @kufel10 no czyli tak jak myślałem raz sobie wybierasz fakty a raz anegdoty.

  To nie ma znaczenia czym się leczyłeś ale jaką masz mentalność. Na świecie popełniono zbrodnie na ludzkości a ty gadasz o jakichś dzieciach które znasz albo nie znasz.

  Bo już im w kartoteki zaglądałeś XD nawet jak by miały alergię astmy osłabioną odporność albo inne problemy zdrowotne czy też neurologiczne które są powikłaniami po szprycach to byś tego nie wiedział bo ludzie sie nie chwalą chorobami swoich dzieci a jak są na lekach np antyhistaminowych to nie poznasz i tyle jest warta ta twoja ekspertyza.

  Dokładnie jest tak jak powiedziałeś znasz tylko przypadek dzieciaka który próbował popełnić samobójstwo bo dopóki się ktoś nie zabije to większość ludzi nawet nie wie że ktoś ma jakiś problem ale będziesz głupoty opowiadał że nie ma żadnych powikłań po szprycach ani zgonów kiedy fakty mówią inaczej.

  Nawet jak ktoś umrze to i tak sie o tym nie dowiesz że to po szprycy. np nagła śmierć łóżeczkowa to powikłanie po szprycach i zdarza się statystycznie całkiem często bo 1-2 dzieci na 1000. co oznacza ze w populacji 36 mln umiera na to od 36000 do 72000 dzieci Ale oczywiście lekarze ci powiedzą że to nie ma związku bo przecież: “szczepionki są skuteczne i bezpieczne ”

  z klei jak lekarze jakieś dziecko uszkodzą szprycą w pierwszej dobie życia to wmawiają rodzicom że taki się urodził.

  Dlaczego przez 10 albo 20 ? bo badania statystyczne dowodzą że tylko mały odsetek przypadków nopów w tym również śmiertelnych jest zgłaszany jako nop więc na statystyce widzimy tylko NAD umieralność ale nie wiemy ile z tych dzieci które co roku umiera jako “norma” też umarło w wyniku szpryc.

  Ponadto jak byś czytał ze zrozumieniem to w tekście pisze ze euromomo ogarnia jedynie 26 z 44 krajów i to tylko w EUROPIE czyli śmierci w europie mogło być nawet 2 razy więcej a na całym świecie z 10 lub 20 co oznacza że NIE WIEMY ALE NA PEWNO WIĘCEJ (to tak jeśli chodzi o tłumaczenie dla niekumatych:P)

  btw liczba 17 mieści się w przedziale pomiędzy 10 a 20. jak byś uważał na matematyce to byś wiedział 😛

 12. Truenamekian 05.07.2023 08:34

  @Drnisrozrabiaka
  Widzę że fabryka ruskich trolli nadal wypłaca pensje 🙂 jestem facetem w przedziale 20-50 i nie mam dzieci, więc twoim tokiem rozumowania jestem frajerem, pedofilem, aborcjonistą, leniem czy wszystko naraz?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.