Wzrost bankructw to wierzchołek góry lodowej

Opublikowano: 19.08.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1112

Dane Statistics Canada pokazują, że od maja 2021 r. niewypłacalność małych przedsiębiorstw wykazuje tendencję wzrostową

Kanadyjska Federacja Niezależnych Przedsiębiorców twierdzi, że jej własne dane wskazują, iż tylko 10 procent właścicieli małych firm w Kanadzie złożyłoby wniosek o upadłość, gdyby ich biznes przestał być wypłacalny.

46 procent właścicieli firm twierdzi, że po prostu przestaliby działać, zamiast przechodzić przez proces upadłości.

CFIB twierdzi również, że więcej niż jeden na sześciu kanadyjskich właścicieli małych firm twierdzi, że obecnie rozważa wycofanie się z biznesu.

Canadian Federation of Independent Business uważa, że należy pomóc kanadyjskiemu sektorowi małych przedsiębiorstw przetrwać kilka następnych miesięcy i uporać się z wyzwaniami, takimi jak zadłużenie związane z pandemią i problemy związane z łańcuchem dostaw.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.