Wyznania Tomasza Szmydta

Opublikowano: 24.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 815

„Policje — tajne, widne i dwupłciowe” – istnieją po to, by sprawdzać innych ludzi a często niszczyć życia przeciwnikom władzy. A kto sprawdza te służby? Ja nie mam do nich zaufania. Dziś na cel wzięły sędziego Tomasza Szmydta. Zarzuty, jakie wobec niego wysuwają, i na podstawie których sąd tego państwa wydał nakaz jego aresztowania, powiedzieć, że są żałosne to nic nie powiedzieć. Był na Białorusi… czy to nie wystarczy? Uczciwemu dziennikarzowi nie pozostaje nic innego jak wysłuchać tego, na którym psy wieszają, a którego głosu słuchać nie chcą polskojęzyczne media, ani wymiar sprawiedliwości (on już go osądził i skazał, zanim go przesłuchał). Bo czyż nie każdy człowiek jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy w uczciwym procesie przed sądem? Ja tym sądem nie jestem, ja mu tylko oddaje głos, którego w Polsce mu się odmawia.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Bruce Lee 24.05.2024 15:09

    Każdy człowiek ma prawo do samostanowienia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.