Wywiad z byłym rosyjskim oficerem wywiadu wojskowego

Opublikowano: 01.10.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2803

Za niniejszy wpis tłumacz wywiadu został na 24 godziny zbanowany na „Facebooku”. Musi w nim być coś, co wkurzyło „niezależnych weryfikatorów”.

– Dziś gościem jest Władimir Kwaczkow, pułkownik GRU (oficer wywiadu wojskowego), osoba publiczna, doktor nauk wojskowych.

– Dzień dobry.

– Tak, dzień dobry, Władimirze Wasilijewiczu. Wiem, że służył Pan m.in. jako czołowy badacz w Centrum Studiów Obronnych i Strategicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych. Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie, co sądzisz o zjawisku koronawirusa?

– Właśnie z tej perspektywy musisz to zbadać. Nie z perspektywy zdrowia publicznego, epidemiologii itp. Zjawisko koronawirusa, które fałszywie uważają za pandemię, należy zbadać z perspektywy światowych mocarstw. Religijne jego znaczenie, polityczne, finansowe, gospodarcze i narodowe. Zjawisko koronawirusa, tak zwana pandemia – i powiem wam, że nie ma pandemii, to wszystko jest kłamstwem – należy uznać za globalną, strategiczną operację specjalną. Dokładnie tak musisz o tym myśleć. Są to ćwiczenia dowodzenia i sztabów zakulisowych uprawnień na świecie w zakresie kontrolowania ludzkości. Taki jest cel tego koronawirusa. Powtórzę to jeszcze raz. Niewiele wierzymy w Boga, a tym bardziej w istnienie Szatana, wroga rodzaju ludzkiego. Tak więc celem zakulisowych syjonistycznych i finansowych potęg jest zmniejszenie światowej populacji. To ich idée fixe. Uważają, że na świecie jest za dużo nas, zwykłych ludzi. Powinno być około 100 milionów ich rodzaju i maksymalnie 1 miliard ludzi na Ziemi, aby im służyć. Wtedy będą żyć w obfitości tutaj na Ziemi. Ponieważ my, ludzie, ziemianie – jest nas zbyt wielu dla zakulisowych potęg światowych. Dlatego koronawirus i kryzys finansowy, który pojawił się niemal natychmiast – są ze sobą nierozerwalnie związane. Celem jest zatrzymanie ruchu ludzi na całym świecie, ograniczenie swobód politycznych. Z politycznego punktu widzenia byłoby to praktycznie niemożliwe. Istnieją różnice w konstytucjach. Czy są wdrażane, czy nie – to już inna kwestia. Istnieją jednak pewne prawa polityczne, do których ludzie są przyzwyczajeni i wierzą, że mają je na zawsze. Pierwsza próba odebrania ludziom tych praw miała miejsce 11 września 2001 roku. Niewielu zdaje się pamiętać, że po tak zwanym ataku na wieże WTC, Pentagon i Biały Dom w USA, ogłoszono światową wojnę z terroryzmem. Pamiętajmy, aby zrozumieć, czym jest teraz koronawirus, przeanalizujmy tę pierwszą próbę – wypowiedzenie ludzkości wojny pod przykrywką wojny z terroryzmem. To było 19 lat temu. Zakulisowe mocarstwa światowe stworzyły wydarzenia z 11 września 2001 roku. Teraz potrzebują kolejnej wymówki dla większej kontroli i przejęcia ludzkości. W ten sposób wymyślili koronawirusa. Mówiąc w ten sposób, to nie jest pandemia, nie epidemia. Nawet teraz dosłownie patrzyłem na dane dziś rano, 300 osób na świecie umiera z tego powodu codziennie. Możesz sobie wyobrazić, jaka to skala. Oczywiście przepraszam za każdą śmierć, ale 300 osób na 7,5 miliarda ludzi – to w zasadzie nic. Te zakulisowe ćwiczenia dowódczo-sztabowe zakulisowych mocarstw mają na celu ograniczenie różnych praw politycznych i zastraszenie ludzi. Głupcy już kupują tu jedzenie w sklepach. Kasza jaglana, gryka itp.

– Papier toaletowy?

– Tak, nawet papier toaletowy? Pan Bóg! Czemu? Celem jest przestraszenie ludzi. Po raz kolejny są to ćwiczenia dowódczo-sztabowe zakulisowych syjonistycznych i finansowo-liberalnych mocarstw światowych w celu ograniczenia praw politycznych, do których ludzie są w zasadzie przyzwyczajeni, zwłaszcza w Europie Zachodniej. To ich drugi cel. Pierwszym celem jest zmniejszenie liczby ludności na Ziemi. To jest ich satanistyczny cel. Drugim, politycznym celem zakulisowych mocarstw światowych jest przejęcie władzy. Trzeci cel dotyczy finansów i władzy nad gospodarką. Finansowych, jak już wiemy, przynajmniej ci, którzy są tym zainteresowani… Teraz przy każdym produkcie, który istnieje – proszę o ołówek. W porządku. Powiedzmy, że ten ołówek kosztuje 1 rubel lub 1 dolar – powiedzmy, że to 1 dolar. Za ten ołówek wydano go 20 razy więcej – w pieniądzu, w wekslach, akcjach i innych finansowych instrumentach pochodnych. Oznacza to, że jeśli weźmiesz pod uwagę rzeczywistą wartość tego ołówka, to jest on wyposażony w 20 różnych papierów, które mają 20 razy większą wartość. W związku z tym wszystkie relacje finansowe i gospodarcze przeszły z gospodarki realnej do gospodarki wirtualnej. To bańka finansowa, która istnieje teraz i która obejmuje, jak sądzę, 1 biliard i 200 bilionów dolarów. To kompletna bańka finansowa. To musi być spuszczone. FRS, System Rezerwy Federalnej, dosłownie kilka dni temu, czyli chyba w lutym – wprowadził zerowe oprocentowanie depozytów. Teraz w wielu krajach jest to nawet ujemna stopa procentowa – to znaczy, że zdeponowałeś 100 dolarów i dostajesz 90 lub 95 dolarów. Ale przynajmniej nadal to dostaniesz. Więc już teraz mamy ujemne oprocentowanie depozytów. Więc to bogactwo musi zostać spuszczone. Jak będzie spłaszczony? Znowu, przez tę sztuczną międzynarodówkę widzimy, że gospodarka się załamała, to jest zatem jasne – nie możemy zaspokoić twojego krajowego popytu tak, jak robiliśmy to wcześniej, musisz zacisnąć pasa itp. Teraz jest bardzo ważny moment. Uwaga, rzekomo zaczęło się w Chinach. Mimo że Chińczycy są teraz nieugięci i donoszą, że koronawirus został stworzony sztucznie. Ma sztuczne pochodzenie – zostało to już udowodnione naukowo. Oczywiście w każdym wirusie, biorąc pod uwagę, że to najprostszy rodzaj drobnoustroju – o ile pamiętam – mutacje mogą się zdarzyć, ale mają one charakter przypadkowy. A kiedy weźmiesz cząsteczkę RNA, a nie DNA – mają RNA – i jest część genomu, która została wyraźnie wyrzeźbiona, a w jej miejsce wstawiona inna – i dzieje się to 3 lub 4 razy… Jest zupełnie oczywiste, że chińscy naukowcy odkryli to – zostało to sztucznie stworzone i celowo rozpowszechnione, początkowo w Wuhan. Mieli dwa rodzaje, dwa szczepy wirusowe.

– A co z Włochami, co się tam wydarzyło? Jak to możliwe, że szczep, który jest jeszcze bardziej niebezpieczny od chińskiego, pojawia się nagle we Włoszech? Myślę, że teraz mają kilka tysięcy zarażonych, a około 1000 już zmarło.

– Ale znowu, 100 razy więcej osób umiera we Włoszech z powodu grypy, zapalenia płuc, skrofuły i zapalenia wątroby. Ale o tym nie rozmawiamy. Zamiast tego serwuje się nam specjalną polityczną propagandę informacyjną, propagandę psychoinformacyjną. Specjalna psycho-informacyjna operacja światowych globalistycznych środków masowego przekazu, która służy zakulisowym syjonistycznym liberalnym siłom, które teraz tworzą ten terror. Dlatego musimy podejść do tego zjawiska jak do operacji specjalnej, prowadzonej w formie ćwiczeń dowódczo-sztabowych. Teraz patrzą – kto jest posłuszny, a kto nie. W Chinach wprowadzili surowe środki. Ale wtedy towarzysz Xi udał się do Wuhan i umieścił na ich miejscu proamerykańską frakcję partyjną, która wybrała tę drogę.

– W Chinach nie wszystko przebiega tak gładko.

– Mają, nazwijmy ich tak – prochińską (patriotyczną) frakcję, która jest nam trochę bliska, co kojarzy się z Xi Jinpingiem. I są oczywiście proamerykańscy byli członkowie Komsomołu, którzy są zorientowani na pieniądze lub po prostu – skupiają się na „pieniądze” (pieniądze). I oczywiście próbowali wykorzystać koronawirusa w Wuhan, aby uzyskać pewne korzyści gospodarcze i polityczne. Towarzysz Xi umieścił je wszystkie na swoim miejscu iw konsekwencji skończył z wirusem w Chinach. A potem zaczęło się w Europie. W związku z tym my, jako wywiad wojskowy, patrzymy na „kto” (to oczywiste) i „gdzie” (to też oczywiste). Europa i Chiny to dwaj geoekonomiczni adwersarze USA. I tutaj wstrzyknęli tego wirusa. Wirus ten ma również czwarty wymiar – ekonomiczny. Pierwsza to religijna – zniszczenie ludzi na Ziemi, zmniejszenie liczebności populacji. Drugim jest ustanowienie politycznej kontroli nad ludzkością. Trzeci to finansowa deflacja tej gigantycznej bańki finansowej. A czwarty wymiar to eliminacja ich konkurencji geoekonomicznej. Mówię to z perspektywy oficera Studiów Obronnych i Strategicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych. To jest moja ocena obecnej epidemii.

– Władimirze Wasilijewiczu, mówiłeś jasno, ułożyłeś to w stylu militarnym. Czy możesz nam podać jakieś wojskowe prognozy na najbliższą przyszłość?

– W związku z koronawirusem?

– Tak. Jak myślisz, które kraje mogą spodziewać się presji w następnej kolejności?

– Rosja oczywiście. Na pewno będzie to Rosja. Ponieważ… dla Ameryki Rosja nie jest konkurentem gospodarczym. Obecnie główne wysiłki zakulisowych mocarstw skupiają się na powodowaniu zakłóceń w Chinach i Europie Zachodniej. A Rosja jest ich celem z dwóch powodów: chcą zredukować naszą populację i oczyścić nasze terytorium. To dopiero nadejdzie. Tak. Oczywiście chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię na temat praktycznego planu działania, jak postępować, jak się chronić, jakieś zalecenia. Może to nie jest twoja dziedzina wiedzy (co robić), ale może mógłbyś nam coś powiedzieć. Nie jestem epidemiologiem. Chociaż można powiedzieć, że jestem parazytologiem, bo trzeba nim być, żeby zrozumieć struktury władzy w Rosji.Mówię więc jako lekarz wojskowy – epidemiolog i parazytolog. Dopóki nie będziemy w stanie pozbyć się naszych wewnętrznych pasożytów, które nami rządzą, nie będziemy w stanie poradzić sobie z innymi pasożytami.

Tłumaczenie: Piotr ZW
Źródło oryginalne: YouTube.com
Źródło polskie: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 01.10.2021 19:33

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.