Wyszczepienie Izraela – fakty i mity

Opublikowano: 13.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2115

Ogólna śmiertelność w okresie szczepień styczeń-luty była w 2021 roku wyższa niż w jakimkolwiek innym roku w poprzedniej dekadzie. W grupie wiekowej 20–29 lat śmiertelność w tym okresie była wyższa o 32% niż rok wcześniej.

Media całego “wolnego świata” zaangażowane w ogłupianie społeczeństw w temacie “pandemii” stawiają za wzór Izrael. Izrael wg tych doniesień to światowy lider w wyszczepianiu społeczeństwa i wzór do naśladowania.

Ten zabieg socjotechniczny miał trzy dna:

– premier Netanyahu walczy o władzę i w ten sposób chciał “zagospodarować” pandemię, żeby odsunąć od siebie grożące mu procesy karne;

– Umowa z Pfizerem obejmuje dostarczanie tej firmie danych sanitarnych wszystkich wyszczepionych obywateli (trzeba pamiętać, że te “szczepionki” mają cały czas status eksperymentalnych i są dopuszczone jedynie warunkowo na okres jednego roku);

– przekaz podprogowy – „skoro żydzi tak masowo się szczepią to musi to być bardzo dobry produkt”.

Co tego trzeciego „dna” to należy zauważyć, że syjoniści nigdy nie wahali się poświęcać życia normalnych żydów dla realizacji swoich brudnych interesów. II wojna światowa jest tutaj jaskrawym przykładem.

Poniżej główne tezy raportu Izraelskiego Komitetu Ludowego, niezależnej grupy śledczej, która zbiera i gromadzi ekspertyzy medyczne, prawne i epidemiologiczne. Opublikowała raport podsumowujący doświadczenia z eksperymentalnymi szczepieniami masowymi w Izraelu, w których stosowana jest szczepionka Pfizer mRNA.

Dane zebrane przez grupę tworzą ponury obraz:

– Ogólna śmiertelność w okresie szczepień styczeń-luty była w 2021 roku wyższa niż w jakimkolwiek innym roku w poprzedniej dekadzie. W grupie wiekowej 20–29 lat śmiertelność w tym okresie była wyższa o 32% niż rok wcześniej.

– Ogółem grupie zgłoszono 288 zgonów, głównie w ciągu pierwszych 10 dni po szczepieniu. Liczba ta jest ponad sześciokrotnie większa niż 45 zgonów oficjalnie uznanych przez Ministerstwo Zdrowia.

– Grupa podaje następujące szacunki śmiertelności wśród zaszczepionych: ogólna 1 : 5000; wiek 20–49 lat, 1 : 13 000; wiek 50–69 lat, 1 : 6000; wiek 70+, 1 : 1600.

– Wśród śmiertelnych i nieśmiercionośnych zdarzeń niepożądanych odnotowano stosunkowo wysoki odsetek urazów serca, z których 26% wystąpiło u młodych ludzi w wieku poniżej 40 lat, częste występowanie masywnych krwawień z pochwy, uszkodzeń neurologicznych, kostnych i skórnych oraz zdarzenia bezpośrednio lub pośrednio związane z koagulopatią (zawał mięśnia sercowego, udar, poronienia, zaburzenia dopływu krwi do kończyn i zatorowość płucna).

Zdaniem autorów sporządzenie raportu było poważnie utrudnione z powodu utrudnień ze strony władz rządowych, które polegały w szczególności na zamknięciu wszystkich systemów monitorowania i śledzenia zdarzeń niepożądanych.

Grupa zauważa, że ​​chociaż „Izrael służy jako globalny model ogólnokrajowych szczepień” i „Pfizer wybrał nas na kraj eksperymentalny”, „mechanizmy wyciszania systemu opieki zdrowotnej dotyczące zdarzeń niepożądanych szczepionki stworzyły sytuację, w której Izraelczycy [i międzynarodowa] opinia publiczna jest prawie całkowicie nieświadoma istnienia, charakteru i częstości występowania [tych] niekorzystnych zdarzeń”.

Raport kończy się następująco: „Liczby te podkreślają również niewyobrażalną lukę między oficjalnymi doniesieniami izraelskich mediów a tym, co faktycznie się dzieje, umożliwiając sytuację “dwóch światów” z powodu dziennikarskiego braku wyczucia, zidentyfikowania i poinformowania o tym, co [dzieje się] w prawdziwym życiu obywateli”.

Wstęp, opracowanie i korekta automatycznego tłumaczenia: Jarosław Ruszkiewicz
Na podstawie: Coctors4covidethics.medium.com
Źródło: Niepodległy.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 24, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o