Wyszczepieni 2

Opublikowano: 05.05.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1617

Druga część długo wyczekiwanego filmu dokumentalnego „Wyszczepieni” („Vaxxed”). Pierwsza część do dziś jest ostro zwalczana przez Wielką Farmację. Gdy TVN zapowiedziała jego emisję, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, Główny Inspektor Sanitarny i Dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny we wspólnym piśmie do prezesa telewizji TVN żądali rezygnacji z emisji tego filmu. W internecie można znaleźć ogromną ilość treści atakujących film napisanych w histerycznym tonie. Ponieważ trudno walczyć z opowiedzianymi w filmie prawdziwymi przypadkami pacjentów, którym szczepienia zaszkodziły, media mainstreamowe jadem, kłamstwem i nienawiścią, podważają zaufanie do twórców filmu. Zastanówcie się, dlaczego w mediach mainstreamowych mówi się o tym filmie tylko źle? Druga część filmu na pewno spotka się z podobną reakcją, bo uderza w wielki biznes farmaceutyczny i ogromne pieniądze, nie do wyobrażenia dla przeciętnego człowieka. Pacjent wyleczony lub zmarły – to klient stracony. Pacjent idealny to taki, który znajduje się w stanie pośrednim – jest chory, ale nie umierający.

Jeśli wolisz przeczytać transkrypcję filmu, znajdziesz ją TUTAJ.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.