Wysłannik Trumpa w Moskwie?

Opublikowano: 09.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1755

Wizyta Tuckera Carlsona w Rosji wzbudziła ogromne emocje w tzw. wolnym świecie. Czy jednak nie ma w niej drugiego dna? Na ten temat, ale także wokół pominiętych u nas wydarzeń z wojny na Ukrainie, dyskutują Mateusz Piskorski i Krystian Jachacy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. rozrabiaka 09.02.2024 12:56

    Dobrze przygotowane programy

  2. hashi 09.02.2024 23:21
  3. rozrabiaka 10.02.2024 00:09

    Hashi jestem w połowie – przerwa na szluga

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.