Wyruszył „pociąg LGBT”

Opublikowano: 26.08.2020 | Kategorie: Gospodarka, Seks, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 73

W Wielkiej Brytanii w swoją pierwszą podróż wyruszył pociąg ozdobiony tęczowymi elementami, a także hasłami związanymi z ruchem LGBT. Załogę obsługującą pasażerów stanowią na dodatek tylko osoby wywodzące się z mniejszości seksualnych. W specjalnych pociągach znajdą się również materiały propagandowe mające przybliżać problemy tego środowiska.

Przedstawiciele ruchów mniejszości seksualnych będą obsługiwać linię kolejową łączącą London Euston z Manchester Piccadilly. Wczoraj w podróż wyruszył zresztą pierwszy skład, który przyozdobiony jest tęczowymi flagami oraz hasłami nawiązującymi do postulatów dewiantów. Ponadto na wagonach znalazły się też motywy zwracające uwagę na problemy Azjatów mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Podróżni będą zmuszeni nie tylko jechać tęczowymi składami, ale dodatkowo otrzymają odpowiednie materiały propagandowe. Książki i broszury dostępne w pociągu mają więc przybliżać tę społeczność. Przedstawiciele linii kolejowych twierdzą, że w ten sposób „dążą do stworzenia bardziej inkluzywnego społeczeństwa”. Jest to więc symbol działań podejmowanych przez przewoźnika na rzecz ruchów LGBT.

Jednocześnie poinformowano, że w bliżej nieokreślonej przeszłości w skład personelu będą wchodzić również osoby, które nie należą do środowisk brytyjskich mniejszości seksualnych czy etnicznych.

Na podstawie: DailyMail.co.uk, DoRzeczy.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
bryxus
Użytkownik
bryxus

Tylko w UK …pociag na ‘korby rowerowe’…

kozik
Użytkownik
kozik

Komuniści dużo nauczyli się od czasu bolszewizmu. Antonio Gramsci i Altiero Spinelli na pewno byliby zadowoleni z takiej inicjatywy.

Radek
Użytkownik
Radek

Powrót będzie? Potem zgodnie z planem przyjdzie taki Stalin 21-wieku i zrobi porządek. Zdaje się, że Europa tylko seksem żyje… a szkoda.