Wyruszył „pociąg LGBT”

Opublikowano: 26.08.2020 | Kategorie: Gospodarka, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 868

W Wielkiej Brytanii w swoją pierwszą podróż wyruszył pociąg ozdobiony tęczowymi elementami, a także hasłami związanymi z ruchem LGBT. Załogę obsługującą pasażerów stanowią na dodatek tylko osoby wywodzące się z mniejszości seksualnych. W specjalnych pociągach znajdą się również materiały propagandowe mające przybliżać problemy tego środowiska.

Przedstawiciele ruchów mniejszości seksualnych będą obsługiwać linię kolejową łączącą London Euston z Manchester Piccadilly. Wczoraj w podróż wyruszył zresztą pierwszy skład, który przyozdobiony jest tęczowymi flagami oraz hasłami nawiązującymi do postulatów dewiantów. Ponadto na wagonach znalazły się też motywy zwracające uwagę na problemy Azjatów mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Podróżni będą zmuszeni nie tylko jechać tęczowymi składami, ale dodatkowo otrzymają odpowiednie materiały propagandowe. Książki i broszury dostępne w pociągu mają więc przybliżać tę społeczność. Przedstawiciele linii kolejowych twierdzą, że w ten sposób „dążą do stworzenia bardziej inkluzywnego społeczeństwa”. Jest to więc symbol działań podejmowanych przez przewoźnika na rzecz ruchów LGBT.

Jednocześnie poinformowano, że w bliżej nieokreślonej przeszłości w skład personelu będą wchodzić również osoby, które nie należą do środowisk brytyjskich mniejszości seksualnych czy etnicznych.

Na podstawie: DailyMail.co.uk, DoRzeczy.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. bryxus 26.08.2020 22:38

    Tylko w UK …pociag na ‘korby rowerowe’…

  2. kozik 27.08.2020 06:48

    Komuniści dużo nauczyli się od czasu bolszewizmu. Antonio Gramsci i Altiero Spinelli na pewno byliby zadowoleni z takiej inicjatywy.

  3. Radek 27.08.2020 09:20

    Powrót będzie? Potem zgodnie z planem przyjdzie taki Stalin 21-wieku i zrobi porządek. Zdaje się, że Europa tylko seksem żyje… a szkoda.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.