Wypuszczono groźne nanoboty

Opublikowano: 28.04.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 19

Informacja ukazała się na stronie Jima Stone jimstonefreelance.com. Stone ostrzega tych, którzy chcą nadal dezinformować społeczeństwo na temat „zbawiennych” szczepionek – co będzie jeśli dezinformator jeden z drugim zostanie zarażony takim nanobotem? Czy jesteście pewni, że izraelskie laboratoria opracowały je tak, że się wam nic nie stanie?

Nanoboty T4 zawierają jedynie 183 kB efektywnej informacji w swoim kodzie genetycznym. Zostały wypuszczone już w 22 września 2007 roku i przedstawia się je jako naturalny wariant tzw. „bakteriofaga T4″. Stone twierdzi, że jest to produkt laboratoriów broni biologicznej w Izraelu i że będzie, lub już jest aplikowany w szczepionkach na grypę i innych w tym w tzw. szczepionce Paloma i Gardasilu. Nanoboty zabijają, gdyż są przez komórki replikowane do tak wielkich ilości, że komórki lub nawet cały organizm umiera.

Powodem, dla którego Stone uważa, że jest to broń biologiczna jest brak istnienia jakiegokolwiek dowodu na to, że te mikroorganizmy istniały przed 1 września 2007 roku. Natomiast ok później była już niezliczona ilość ich zdjęć. W ciągu tego czasu musiało dojść do wypuszczenia tej broni biologicznej.

Stone, który twierdzi, że jest byłym pracownikiem amerykańskich służb NSA (National Security Agency – podsłuchy, inwigilacja, itd. Agencja de facto nie jest kontrolowana przez rząd amerykański, lecz przez żydowską masonerię), opiera swoje domniemania na opinii znajomego eksperta od mikrobiologii, doktora farmakologii. Otóż, bakteriofagi zostały tak zmodyfikowane, że atakują komórki mózgu zamiast bakterii, które są ich naturalnym celem. Wszczepiają swoje DNA do naszego, co powoduje natychmiastową zmianę w naszych organizmach, co więcej – te zmiany będą się powielać w kolejnych pokoleniach, gdyż to zmienione DNA pojawi się w komórkach jajowych i spermie.

Naturalne fagi, które są bardzo liczne w przyrodzie i istniały praktycznie od zawsze, są nieszkodliwe dla innych organizmów niż bakterie, do tego działają wybiórczo także wśród bakterii. Aby dany fag zaatakował, bakteria musi być dokładnego typu, takiego dla którego fag ma odpowiednią konstrukcję. Dlatego też być może wybrano je, a nie wirusy, jako idealną broń biologiczną, gdyż wirusy są mniej selektywne w działaniu. A chodzi o to by np. w mózgu niszczyć neurony tylko danego typu, głównie te odpowiadające za emocje i wolną wolę.

Drugą przyczyną jest wg Stone’a to, że fagi nie atakują ludzi w ich środowisku, nie mogą zarażać przez wnikanie w płuca czy przez skórę, gdyż nie są zdolne do przenikania przez te bariery. Jedyną formą zarażania fagami – nanobotami są szczepienia. Jest to najbardziej bezpieczny dla agresorów sposób zniszczenia znienawidzonej populacji ludzkiej. Jak twierdzi Stone, w środowisku medycznym ta technologia wywołuje przerażenie, bowiem w rękach szaleńców może być zgubą dla ludzkości.

Istnieją dwa rodzaje ataku poprzez fagi, jedna z nich aktywna, a druga utajona. Pierwsza może zmienić człowieka w sposób natychmiastowy, druga natomiast ma służyć jedynie do modyfikacji DNA, które to będą przenoszone w następne pokolenia.

Stone zastanawia się też dlaczego nagle na temat tych mikroorganizmów – fagów T4, tak wiele można przeczytać w internecie. Przypuszcza, że jest to rodzaj religijnego orgazmu, gdyż fagi te nie tylko mają sześć nóg, ale i ich kształt przypomina gwiazdę Dawida. Zarówno z góry jak i z boku można wyróżnić na nim 6 punktów – ideał dla pewnej grupy by siać zniszczenie wśród ludzkości.

Naturalne bakteriofagi nie są sześciokątne.

Już w 2010 roku Stone’a ostrzegano, że tworzona jest szczepionka z taką bronią biologiczną, która nie będzie mogła przetrwać w środowisku z uwagi na to, że mogłaby zainfekować tych, co ją stworzyli. Pamiętamy jak w tym samym 2010 roku, Alex Jones ostrzegał o podobnej broni, która była by wszczepiana wybranym grupom ludzi i modyfikowała ich mózgi. Widać, że nie są to plotki, a rzeczywiście groźna ewentualność – tym bardziej, że w mediach idzie ostra kampania proszczepionkowa, a strony z ostrzeżeniami nt. szkodliwości szczepionek są systematycznie usuwane. Niektóre nawet z cache Google.

Stone przypuszcza, że np. szczepionka Gardasil może już zawierać nanoboty, gdyż atakuje mózg. W Filadelfii odkryto nową „chorobę”, która atakuje młode kobiety (te, którym aplikuje się Gardasil). Reakcja jest taka, jakby „mózg się palił”. Choroba rozpoczyna się zmianami w osobowości, potem jest oszołomienie, ich nastrój zmienia się z minuty na minutę, by w końcu znaleźć się w stanie katatonicznym. Filadelfia może więc być polem badawczym dla aplikacji zainfekowanych nanobotem T4 szczepionek.

Jak z tym walczyć? Stone o tym nie pisze, radzi jedynie absolutnie nie dać się zaszczepić. Ale co będzie jeśli zaczną nas szczepić na siłę? Nanobotów prawdopodobnie nie wyczyścisz metodą Ashkara, nie wiadomo także czy MMS je zniszczy, choć jest to możliwe i być może dlatego Unia Europejska zakazała niedawno dystrybucji tego leczącego 95% chorób specyfiku. Zakazano wiele innych substancji (z koncentratem czosnku włącznie) – być może są to te, które skutecznie zabijają nanobota T4. Tego jednak nie będziemy mogli szybko stwierdzić, zatem należy poszukać innej, bardziej skutecznej metody natychmiastowego pozbycia się sześcionogiego intruza. Sądzę, że można to zrobić szybko i skutecznie za pomocą zapperów.

Każdy organizm, także i sztucznie skonstruowany, ma swoją częstotliwość rezonansową. Jeśli będzie potraktowany drganiami o tej częstotliwości odpowiednio dużym natężeniu, to się po prostu rozpadnie. Zappery impulsowe wg konstrukcji dr Hudy Clark mają zdolność rozbijania organizmów z różnymi częstotliwościami rezonansowymi – od wirusów do dużych robaków.

Sądzę, że biorezonator Jana Taratajcio, pracujący na najniższej częstotliwości (pozycja 1, czyli 20 kHz) może tu być niezwykle skuteczny. Piszę to nie dlatego by rozreklamować produkt, bo ten nie wymaga już reklamy, ale po to by skłonić was do szukania wyjścia z tej wydawało by się, że beznadziejnej sytuacji.

Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Komzar
Użytkownik
Komzar

Fajne linki, ja odniosę się do tego o Zapperze. Ogólnie racją jest, że organizm sam sobie poradził by ze wszystkim itd… jednak w opracowaniu dr. Clark wyraźnie jest napisane dlaczego mamy te patogeny i poco używamy Zappera.
Cały problem polega na tym, że przyczyną rozwijania się w nas pasożytów bakterii itd.. są zanieczyszczenia. Coś na co już nasz umysł nie ma wpływu jak zostało nam wstrzyknięte w szczepionce. Wtedy właśnie należy podjąć kurację oczyszczającą z tej trucizny ale by to zrobić skutecznie potrzebne jest osłabienie patogenów właśnie Zapperem do czasu wyleczenia. Potem faktycznie organizm już sam sobie radzi.
Co jeszcze ważniejsze, to wiedząc jakie patogeny mamy możemy określić czym jesteśmy zatruci bo takie zależności stwierdziła i opracowała w postaci tabeli potem dr Clark.

Wiec cały bajer w tym by narzędzi używać z głową i zgodnie z przeznaczeniem.

Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Cudowne urządzenie pomagające na wszelkie choroby, oczywiscie niezbyt powszechnie produkowanie. Takie rzeczy naturalnie zapalają czerwoną lampkę u rozsądnych osób, bez silnych dowodów i dokładnej analizy to lepiej pieniędzy nie wykładać. Założenie że zapper poradzi sobie z nanobotami jest chyba też czysto życzeniowe, bądź próbujące owe zappery opchnąć naiwnym.

Wadera
Użytkownik
Wadera

Znam osobiście 3 osoby, które wyleczyły się dzięki zapperom. Jedna od początku swego życia chorowała na astmę (często powodem astmy jest glizda ludzka) i musiała brać leki przez całe swoje życie. Dzięki zapperom pozbyła się pasożytów i grzybów i nie bierze już leków. 2 inne osoby wyleczyły się z boreliozy, także dzięki zapperom. Ja i moja rodzina także stosujemy wraz z profilaktyką, dietami odkwaszającymi organizm i naturalną medycyną. I jesteśmy zdrowi, nie pamiętam już kiedy ostatnim razem ktoś z nas chorował. Mam pełne zaufanie do zapperów i metody dr Clark – pomogły mi i wielu osobom.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Muszę się przyjrzeć sprawie wnikliwiej.

Komzar
Użytkownik
Komzar

@Jedr02, co Ty za propagande głosisz. Jak byś choć troszkę poczytał o tym urządzeniu to wiedział byś że nie na wszytko i zawsze. Tak jak napisałem ma bardzo konkretne ograniczenia i trzeba używać z głową. Na przykład te prądy nie wnikają w jelita i tego typu narządy. Ale daje znacznie więcej tak stosowane niż antybiotyki bo te ani o krok nie przybliżają Cię do znalezienia źródła problemu. Zapper nie tylko pomaga czegoś się dowiedzieć o przyczynach ale i potem je usunąć jak na przykład osłabić konkretne patogeny by organizm dalej sam sobie radził.
Jak uwierzyłeś w to, że to magiczne pudełko co wyleczy każdego co go dotknie bez potrzeby myślenia to pewnie, że się zawiodłeś. Na pewno tak myślący ludzie się zawiedli na tym i na wielu innych fajnych wynalazkach.