Wyprawa nazistów po świętego Graala

Opublikowano: 08.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1693

U schyłku drugiej wojny światowej żołnierze amerykańscy natrafili na ogromne archiwum ukryte w jaskini w południowych Niemczech. Znajdowały się tam szczegóły jednego z najpilniej strzeżonych projektów III Rzeszy – poszukiwań zaginionej cywilizacji aryjskiej, od której według ideologii nazistowskiej mieli pochodzić Niemcy. Autorzy filmu przedstawiają, jak fantastyczne teorie i pseudonaukowe ekspedycje posłużyły jako legitymizacja rasistowskiego światopoglądu, który doprowadził do wymordowania milionów. Poznamy historię trzech misji: globalnych poszukiwań zaginionej Atlantydy, ekspedycji, która miała wytropić ślady rasy panów w Himalajach oraz prób odnalezienia Świętego Graala.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.