Wyniki wyborów prezydenckich exit poll

Opublikowano: 12.07.2020 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 51

O godzinie 21.00 ogłoszono wyniki sondażowe exit poll II tury wyborów prezydenckich.

Andrzej Duda – 50,4%

Rafał Trzaskowski – 49,6%

Różnica głosów wynosi 0,8%

Błąd statystyczny wynosi 2%.

Niby wygrał Andrzej Duda, który wygłosił już mowę zwycięzcy i odtrąbił sukces, ale różnica jest tak minimalna, że tak naprawdę nie wiadomo, kto wygrał. Dopiero oficjalne wyniki wyborów z Państwowej Komisji Wyborczej wskażą zwycięzcę.

Przy tak niewielkiej różnicy głosów i wyborach korespondencyjnych, w których podczas I. tury dochodziło do licznych nieprawidłowości, zwłaszcza za granicą, należy liczyć się z możliwością oszustwa wyborczego.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,80 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dawid
Użytkownik
Dawid

Mnie już nawet nie martwią te wybory, bo widać, że Polacy dalej zaślepieni, ale martwi mnie to jak PO i PIS podzielili Polaków już i tak bardzo podzielonych. Zrobili z ludzi bydło.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Pacynki wykonują polecenia przełożonych. POPIS jest po to aby Polska była tak podzielona i słaba aby pozostać bantustanem, chyba że Polacy są tak głupi, że tego nie widzą

pikpok
Użytkownik
pikpok

Biedroniowa ”lewica” zagłosowała za kaowcami :)))

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Najbardziej chcą przejąć władzę komuchy i sodomici pod przewodnictwem Trzaskowskiego za pieniądze Sorosa . Szkoda że ok. 10 milionów Polaków / głównie z zaboru niemieckiego / zagłosowało za sodomią , przyznaniem żydom reparacji wojennych płatnych z kieszeni Polaków , sprzedażą majątku państwowego i napływem nielegalnych imigrantów za których musimy płacić .Przyjmując że na terenach zachodnich nie mieszkają Niemcy a nawet jest mało Polaków to zgadnijmy kogo popierają Ukraińcy przesiedleni tam po II wojnie jak nie przedstawiciela bratniego narodu niemieckiego z którym ramię w ramię walczyli przeciw Polakom i Rosjanom .

agama
Użytkownik

Polska jest w stanie nieustannej wojny i podziałów, jak nie z zagranicą, to wewnętrznie, ale taki los narodu, który nie uczy się na historycznych błędach

edek
Użytkownik
edek

Niestety.
Polacy są otumanieni propagandą, głównie tv.
I wybierają wciąż między dżumą a cholerą.
Jednak z drugiej strony nie ma w Polsce ugrupowania, które prawdziwie chciało by dobra Polski i Polaków.
Konfederacja to w większości cwaniaki z partyjki Korwina. Czyli neoliberałowie. Co jest w dokładnej sprzeczności z interesem polskim.
Zaś niedojrzały Ruch Narodowy złożony z osobników bez wizji podłączył się pod tą zgraję cwaniaków. I wynicuje się w szybkim tempie.