Wykluczona przez „Miłość Nie Wyklucza”

Opublikowano: 26.06.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1256

Ilustratorka Karolina Plewińska-Szarosen jest niezadowolona z przebiegu współpracy ze stowarzyszeniem „Miłość Nie Wyklucza”, zajmującym się inicjatywami na rzecz mniejszości seksualnych. Twierdzi ona, że nie przedstawiono jej żadnej umowy za wykonanie pracy, zaś w czasie akcji „Kochajcie mnie mamo i tato” wspomniana organizacja bez jej wiedzy zmieniła cel zbiórki pieniężnej.

Plewińska-Szarosen wymyśliła kampanię, w której normalizowała homoseksualizm wśród młodych ludzi. To właśnie ona na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła grafikę dziecka z torbą w kolorach LGBTQWERTY z napisem „Kochajcie mnie mamo i tato”. Później zgłosiła się do niej jedna z organizacji mniejszości seksualnych, która chciała umieścić rysunek na swojej kampanii bilboardowej.

Ostatecznie w wielu miastach zawisły więc bilboardy sygnowane przez stowarzyszenie „Miłość Nie Wyklucza”. Kilka dni temu Plewińska-Szarosen zamieściła w Internecie informację odnoszącą się do współpracy z organizacją. Z jej opisu wynika, że przez cały okres trwania wspomnianej akcji miała ona być z niej „wykluczana”. Nie była tym samym powiadamiana o kolejnych odsłonach kampanii, nie dostała podziękowań, ani też nie zapytano jej o zgodę na zmianę celu zbiórki prowadzonej przy okazji całego przedsięwzięcia.

Do jej wpisu odniosło się stowarzyszenie „Miłość Nie Wyklucza”. Organizacja LGBTQWERTY zasadniczo nie ma sobie niczego do zarzucenia, bo miało konsultować całą akcję z jej inicjatorką. Plewińska-Szarosen została jednocześnie oskarżona o umieszczanie informacji godzących w dobre imię stowarzyszenia. Nie miało ono ponadto odmówić podpisania odpowiedniej umowy za wykorzystanie opisanej wyżej grafiki.

Na podstawie: WirtualneMedia.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 27.06.2021 06:08

    Pożrą się między sobą…. jedyna nadzieja. Jak w wielu sektach u działaczy lewicowych jest podział na tych najbardziej oddanych idei (wierze) i tych, co idą na jakiś kompromis. Wygrywają Ci oddani najbardziej co skłonni są zabijać dla idei.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.