Wycofał projekt ustawy o bezkarności, aby znów go przywrócić

Opublikowano: 07.11.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2061

Jarosław Kaczyński wycofał ustawę o bezkarności urzędników samorządowych, którzy nielegalnie przekazali Poczcie Polskiej bazy danych wyborców bez podstawy prawnej. Ale nie ma się co cieszyć, projekt legalizacji przestępstwa powróci.

„Pierwszy projekt tzw. ustawy abolicyjnej był źle sformułowany; został napisany nowy projekt i będzie teraz złożony w Sejmie; samorządowcy udostępniając spisy wyborców działali w zgodzie z Konstytucją RP” – powiedział Kaczyński. Dodał, że złamanie prawa było „luką prawną” a samorządowcy popełniając przestępstwo „działali zgodnie z prawem i konstytucją, a ci którzy odmówili – łamali prawo”. „Jeżeli ktoś miałby mieć procesy, to oni” – stwierdził.

PiS chce przepchnąć bezkarność dla urzędników, ponieważ przegrywają oni rozprawy w sądach z powodu wykonania nielegalnego polecenia rządu PiS-u.

Tymczasem podczas wyreżyserowanego (jak zwykle) spotkania ze swoimi zwolennikami w Ełku, Jarosław Kaczyński zabłysnął sensacyjnym odkryciem, iż za problem niskiej dzietności w Polsce odpowiadają młode kobiety, które za dużo piją. „Jak do 25. roku życia dają w szyję, to nie jest najlepszy prognostyk” – wyjaśnił prezes PiS-u.

Na pewno wie, co mówi, ponieważ sam jest kawalerem i nie spłodził żadnego potomka. Winne kobiety-alkoholiczki, które opierają się jego urokowi osobistemu. A tak na poważnie – to właśnie alkoholiczki mają najwięcej dzieci, ponieważ pod wpływem alkoholu puszczają im „seksualne hamulce” i nie myślą o prezerwatywach.

Podsumujmy – według Kaczyńskiego nielegalne działania były legalne, legalne nielegalne, a alkoholiczki rodzące statystycznie najwięcej dzieci, winne są spadkowi dzietności w Polsce. Cóż, od czasu kiedy prezes PiS-u publicznie zadeklarował: „Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”, wytrwale realizuje tę obietnicę.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: NCzas.com, Noizz.pl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 07.11.2022 17:24

  ten gościu już całkiem odleciał…

 2. miskolabor 07.11.2022 19:15

  “Kocham” tego gościa. Myślę, że o wiele więcej zarobiłby na standup’ach, niż jako polityk. Niesamowity… 😀

 3. Baltazar Bombka 08.11.2022 07:34

  No właśnie, dziadek jeździ ze stand up-em po całej Polsce, a ludzie go słuchają jak wyroczni. Kaczyński to, Kaczyński tamto i cały kraj się emocjonuje. A magik Morawiecki tylko wymyśla w swoim gabinecie kolejne spososoby na okradanie Polaków, a ludzie nic. I kto jest w tej sytuacji winien? Psyhopata, któremu udał się fortel? Czy idiota, który nie reaguje?

 4. Szwęda 08.11.2022 18:42

  Prawo ustanawiane przez bandytów i ludobójców jest prawem nieważnym, bezprawiem i nie będzie miało żadnego znaczenia dla sądów polowych i wykonywania wyroków przez Polskie Państwo Podziemne 2.0

 5. Fenix 09.11.2022 06:37

  Kaczyński najwyższy czas przejść na emeryturę, zmiana pokolenia. Przestań mówić o nas, zacznij słuchać nas !

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.