Wyciekły maile amerykańskich naukowców ws. COVID-19

Opublikowano: 29.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2763

Wyciekły maile amerykańskich naukowców, świadczące o ingerencji ludzi w powstanie COVID-19.

Amerykańscy naukowcy w korespondencjach mailowych opisują jednoznacznie, że koronawirus nie mógł powstać ich zdaniem w naturalnym środowisku. Z rozmów, jakie ujawniono, wynika, że świadomie zatajano informacje na temat wirusa.

„Naprawdę nie mogę wymyślić prawdopodobnego scenariusza naturalnego, w którym przechodzisz od wirusa nietoperza … do nCoV, w którym wstawiasz dokładnie cztery aminokwasy i 12 nukleotydów, które muszą być dodane dokładnie w tym samym czasie, aby uzyskać tę funkcję” – pisał w mailach dr Robert Garry z Tulane’s School of Medicine. „Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można to osiągnąć w naturze. Nie wspominaj o pochodzeniu laboratoryjnym, ponieważ to tylko doda paliwa spiskowcom” – dodał.

Teraz pojawiają się nowe pytania dotyczące tego, co amerykańscy naukowcy i federalni urzędnicy ds. zdrowia wiedzieli o pochodzeniu koronawirusa. I czy niektóre dowody zostały zatajone przed opinią publiczną.

Główny zastępca dyrektora NIAID (Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych) przekazał prof. Fauciemu, że oficjalnie podawane teorie o pochodzeniu koronawirusa mogą nie być zgodne z prawdą.

„Dr Kristian Anderson, wybitny wirusolog z laboratorium Scripps, powiedział Fauci’emu 31 stycznia 2020 r., że »genom jest niezgodny z oczekiwaniami teorii ewolucji«, co wskazuje na produkcję syntetyczną. Po tym, jak Fauci został poinformowany o obserwacjach Andersona, zorganizowano telekonferencję z dziesiątkami ekspertów wirusologów z całego świata” – podaje Fox News.

Inny badacz z laboratorium Scripps, dr Mike Farzan wątpi w powstanie wirusa w naturze. Inni naukowcy mają zdanie, że wirus powstał na targu rybnym w Wuhan. Ta teoria odbiega od faktów. Rynek został zamknięty i oczyszczony przez chińskie władze przed przeprowadzeniem pełnej analizy.

„Zbliżam się do poglądu, że bardziej prawdopodobne jest pochodzenie naturalne. Ale podzielam twój pogląd, że potrzebne jest szybkie zebranie ekspertów w ramach budujących zaufanie. (WHO wydaje się naprawdę jedyną opcją), w przeciwnym razie głosy spisku szybko zdominują” – napisał ówczesny dyrektor National Institutes of Health Francis Collins.

„Cztery dni później pięciu badaczy, którzy uczestniczyli w rozmowie, dokonało wstępnych ustaleń. Porzucając swoje wczesne prywatne przekonania, że ​​wirus był prawdopodobnie wynikiem wycieku z laboratorium. W artykule opublikowanym w „Nature Medicine” z 17 marca 2020 r. stwierdzono: „Nasza analiza wyraźnie pokazuje, że COVID-19 nie jest konstruktem laboratoryjnym ani celowo zmanipulowanym wirusem”. Obawy i wątpliwe dowody, o których dyskutowali eksperci zaledwie kilka miesięcy wcześniej, zupełnie ich nie uwzględniono w analizie. Niejasne jest, jakie nowe dowody skłoniły do ​​zmiany opinii. Prywatne komunikaty pokazują, że różne projekty wysłano do Fauciego i Collinsa do zatwierdzenia” – podaje Fox News.

Autorstwo: Sebastian Tomczak
Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. MasaKalambura 29.01.2022 11:09

  Mój Boże, ten naukowiec (dr Robert Garry) nie wierzy w teorię (wg Realisty już nie teorię) Darwina o powstawaniu nowych gatunków.

  Ja też nie. Moim zdaniem nie ma w naturze takich mutacji, które prowadzą do powstawania w DNA nowych funkcji, nowych mechanizmów biologicznych. Zwykle conajmniej kilku na raz. To zupełnie inny, nieznany nauce proces naturalnej inżynierii genetycznej, który przypomina inżynierię genetyczną ludzi.

 2. MakSym 29.01.2022 16:08

  P…….nie głupot, dla kogokolwiek, kto zna temat.
  SARS-COV-2 to syntetyczny wirus opracowany i opatentowany w US i A.

  Poniżej 3 główne patenty dla wirusa SARS.

  2000.01.28 – publikacja US Patent 6372224, https://patents.google.com/patent/US6372224B1/en?oq=us+6372224, przez Pfizer. Wniosek na pierwszą szczepionkę kiedykolwiek opatentowaną dla koronawirusa (tutaj dla psów), specyfikowanego jako białko kolcowe.

  2002.04.19 – publikacja US Patent 7279327, https://patents.google.com/patent/US7279327, przez Uniwersytet Północnej Karoliny. Wniosek patentowy na zakaźnego koronawirusa z defektem replikacji, ukierunkowanego specyficznie na ludzkie płuca czyli SARS-COV. Patent ten opisuje konkretne sekwencjonowanie genów wirusa, domenę wiążącą receptor ACE2, białko kolcowe S1 i inne elementy.

  2008.06.05 – publikacja US Patent 9193780, https://patents.google.com/patent/US9193780B2/en?oq=9193780, przez Ablynx (aktualnie własność Sanofi). Seria wniosków patentowych na wirusa SARS-CoV-2. Najważniejsze w nich to proteolityczne miejsce cięcia wirusa SARS-COV-2, nowe białko kolcowe i domena wiążąca receptora ACE2.

  Historia powstania wirusa SARS-COV-2 – wywiad z dr Davidem Martinem, prezesem M-CAM International
  https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL

 3. Waldo 29.01.2022 19:14

  Anthony Fauci nie jest profesorem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.