Wyciekły kolejne zdjęcia Obamy w islamskim stroju

Opublikowano: 09.07.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 708

Na światło dzienne wyszły kolejne fotografie, które pogrążają obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Husseina Obamę. Bill O’Reilly, amerykański komentator polityczny, w trakcie swojego programu telewizyjnego “The O’Reilly Factor” na stacji Fox News przedstawił zdjęcia, na których Obama, jeszcze zanim został przywódcą USA, nosił na sobie tradycyjny islamski strój.

Kwestia wiary i pochodzenia prezydenta Obamy poruszana jest od lat, a dokładniej odkąd został przywódcą tego państwa. Coraz więcej mieszkańców Stanów Zjednoczonych jest przekonanych, że ich prezydent, rzekomo zadeklarowany chrześcijanin, w rzeczywistości ma więcej wspólnego z islamem i wyznaje Allaha. Kolejne zdjęcia mogą przede wszystkim zwiększyć liczbę niezadowolonych osób, które dojdą do wniosku, iż w wyborach prezydenckich oddawały swoje głosy na muzułmanina.

Bill O’Reilly pokazał zdjęcia, na których młody Barack Hussein Obama nosi islamski strój. Fotografie miały zostać wykonane na początku lat 1990. w Maryland, gdy jego przyrodni brat Malik Obama brał ślub. Barack był wtedy jego drużbą, podobnie, jak Malik był drużbą podczas ślubu Baracka i jego obecnej żony Michelle.

Bill O’Reilly powiedział między innymi, że fotografie są kompletnym zaprzeczeniem tego, iż Obama jest chrześcijaninem. Dał również do zrozumienia, że to właśnie obecny przywódca USA przez swoje “głębokie związki z islamem” odpowiada za porażkę w wojnie z samozwańczym Państwem Islamskim. Mamy więc coraz więcej dowodów na to, że Obama jest muzułmaninem, ale jak widać funkcja jaką sprawuje zapewnia mu nietykalność. Kolejne rewelacje dotyczące jego wiary, a także pochodzenia mogą wyjść na jaw tuż po nadchodzących wyborach.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.