Wybory w USA – implikacje dla Europy?

Opublikowano: 24.07.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 287

Wybory prezydenckie w USA nie są tylko sprawą wewnętrzną Stanów Zjednoczonych, ale są uważnie śledzone przez cały świat. Dla żadnego państwa na świecie nie jest obojętne, jaką politykę zagraniczną prowadzić będzie następna administracja amerykańska. Dlatego postaramy się poszukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Jak kształtować się będzie polityka zagraniczna USA po wyborach? Jaka będzie polityka danego kandydata na prezydenta USA wobec Europy i świata? Co się zmieni i czy Europa nadal może liczyć na strategiczną pozycję w stosunkach z USA? Co będzie ważniejsze – bezpieczeństwo czy gospodarka?

Źródło: Wszechnica.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o