Wulgarne hasło szyfrowało materiały o katastrofie smoleńskiej

Opublikowano: 05.08.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2

Wiceprzewodniczący podkomisji smoleńskiej dr Kazimierz Nowaczyk poinformował, że złamał hasło do materiałów Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (komisji Millera). Dodał, że nie było ono trudne do odgadnięcia i świadczy o braku szacunku dla ofiar tej tragedii – donosi TVP Info.

Zgromadzone w na miejscu katastrofy smoleńskiej dane, analizy i badania ciał ofiar były utajnione i zaszyfrowane na dysku. W odniesieniu do materiałów zgromadzonych i zabezpieczonych przez członków komisji jeszcze z czasów rządów PO-PSL, wiceprzewodniczący podkomisji smoleńskiej dr Kazimierz Nowaczyk powiedział w telewizji Republika, że haniebny stosunek członków tej komisji do 96 ofiar tragedii smoleńskiej dobitnie pokazuje hasło, jakim były zabezpieczone zgromadzone dane.

– Była rzecz, która mnie zaszokowała i o której muszę w końcu powiedzieć. Materiały te (komisji Millera – red.) były utajnione i dokumenty z analiz i badania ciał ofiar zostały zaszyfrowane na dysku. Złamałem to hasło. Nie było ono trudne do odgadnięcia. Hasłem tym jest „d*pa” – powiedział dr Nowaczyk.

Wiceprzewodniczący podkomisji smoleńskiej powiedział także, że komisja Millera nie analizowała wszystkich parametrów i „przeoczyła” dane, które świadczą o tym, że samolot utracił końcówkę skrzydła jeszcze przed brzozą.

Na podstawie: TVP.info
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 3,86 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Przeoczyła? Coś takiego da się przeoczyć?

Stanlley
Użytkownik

Co za amatorzy…. wystarczyło by wynająć “izraelską” firmę – oni nawet super hiper iphony potrafią odczytywać ;p Świetne jest też to :
“Wiceprzewodniczący podkomisji smoleńskiej dr Kazimierz Nowaczyk poinformował, że złamał hasło do materiałów Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (komisji Millera). Dodał, że nie było ono trudne do odgadnięcia i świadczy o braku szacunku dla ofiar tej tragedii – donosi TVP Info.”

oraz

“Złamałem to hasło. Nie było ono trudne do odgadnięcia. Hasłem tym jest „d*pa” – powiedział dr Nowaczyk.”

No proszę – ma identyczny stosunek do ofiar :) W końcu nie było trudne!

Urnelius
Użytkownik
Urnelius

Jeżeli Komisja Macierewicza (były minister ataku) w rzeczywistości coś odkryje i będą w stanie to uzasadnić w sposób merytoryczny, będzie to oznaczało, iż Polska jest teren bardzo intensywnych walk o przynależność do strefy wpływu. Patrząc jednak na to, co działo się w Afryce i na Ukrainie i tak, jak się zdaje, (potencjalne) zestrzelenie samolotu wydaje się łagodną formą wprowadzania własnych rządów. Można się jednak w takim przypadku w najbliższym czasie spodziewać kolejnej “tragedii” po którejś ze stron w celu przejęcia władzy.