Wszystkich Świętych i hieny cmentarne

Opublikowano: 01.11.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1414

Rok temu premier Morawiecki ogłosił w przeddzień święta trzydniowe zamknięcie cmentarzy. Niezorientowany człowiek mógł pytać, czy chodziło o ochronę przed mitycznym covidem, czy raczej o dokuczenie społeczeństwu samowolą i idiotycznymi zarządzeniami. W każdym razie „wzięły w łeb” plany wyjazdów i odwiedzin rodziny w tym ważnym dla nas dniu.

W tym roku straszono ludzi „punktowym” zamykaniem cmentarzy, na co władze nie zdecydowały się ostatecznie. I byłoby spokojniej, gdyby nie natarczywe apele Niedzielskiego i Kraski o noszenie kagańców i „zachowanie dystansu” na cmentarzach. Ale to nie wszystko. Hieny cmentarne szykują się do polowań…

W kilku miastach, m.in. we Wrocławiu, Szczecinie i Katowicach, będą czynne przy cmentarzach mobilne „szczepciobusy”. Mają zamiar „szczepić” eksperymentalnym preparatem genetycznym chętnych, także dzieci i młodzież po wyrażeniu zgody rodziców. Mówią o tym Grzegorz Braun i inni politycy Konfederacji w poniższym wideo.

Tak więc Konfederacja proponuje zamiast „punktowego” zamykania nekropolii „punktowe” zamykanie ministrów. Politycy z partii Brauna są oburzeni nachalną akwizycją towarów Wielkiej Farmacji oraz nieliczeniem się z uczuciami ludzi czy interesem lokalnych wytwórców i sprzedawców zniczy, wieńców i kwiatów.

Dowiadujemy się przy okazji, że trzecią dawką preparatu wstrzyknięto dotychczas 230 000 Polaków, czyli mniej niż 1% populacji.

Autorstwo: Zygmunt Białas
Źródło: NEon24.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 15 , średnia ocena wartości wpisu: 4,93 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. duchtesciowej 01.11.2021 09:16

    Jeśli 230 tys z ~35 milionów to ~6% to ja gratuluję takiej matmy…

  2. Admin WM 01.11.2021 09:52

    Poprawiłem – autor faktycznie się machnął. To mniej niż 1%.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.