Wszczęto procedurę impeachmentu Trumpa

Opublikowano: 25.09.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 531

Izba Reprezentantów USA rozpoczęła procedurę impeachmentu amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, poinformowała spiker Izby Nancy Pelosi, donosi Associated Press.

„Ogłaszam, że Izba Reprezentantów rozpoczyna formalne dochodzenie w ramach procedury impeachmentu. Polecam naszym sześciu komisjom, aby wszczęły własne dochodzenia” – powiedziała.

Sam Trump odpowiedział, że Demokraci celowo zniszczyli „ważny dzień w ONZ”. „Ucisk prezydenta!” – dodał.

Wcześniej Kongres USA dopuścił impeachment Trumpa w przypadku, jeżeli zostanie udowodniona presja na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Wcześniej informowano, że w rozmowie z pewnym zagranicznym przywódcą rzekomo złożył „obietnicę”, w związku z którą służby wywiadowcze musiały wypełnić oficjalną skargę i zgłosić o tym Kongresowi. Trump odrzucił wszystkie zarzuty, nazywając je fałszywymi wiadomościami.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.