Wstrząsająca konferencja w Parlamencie Europejskim

Opublikowano: 31.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3886

Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących, którzy podejmowali pandemiczne decyzje. Fakt pierwszy – cóż za dziwny zbieg okoliczności, że powszechnie dostępne lekarstwo stosowane do leczenia chorób wirusowych, przed ogłoszeniem pandemii przestało być lekiem dostępnym bez recepty. Fakt drugi – preparat na COVID-19 został dopuszczona do stosowania na ludziach z pominięciem testów na zwierzętach. Oto materiał wideo, którego nie zobaczysz w polskich telewizjach.

51

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 31.10.2022 14:23

    W Chinach ludzie uciekają z zakładów Apple https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8578088,chiny-obostrzenia-lockdown-covid-19-koronawirus-apple-fabryka.html

    Warto przeczytać https://www.bibula.com/?p=136782 ,,Abp Viganò: Watykan musi wycofać swoje poparcie dla „zgubnych” zastrzyków przeciw COVID

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.