Wspólny Świat

Opublikowano: 19.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 455

Po kolejnej wizycie lekarskiej pani Anna Chwałek usłyszała, że Kubuś, jej syn, jest dotknięty zaburzeniem autyzmu. Zaczęła szukać pomocy i powoli docierała do niej smutna prawda, że pomimo zapisów w ustawach i rozporządzeniach system pomocowy dla dzieci autystycznych praktycznie nie działa. Szybko zorientowała się, że jej syn nie jest jedynym przypadkiem i wraz z grupa rodziców postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dzisiaj w Białej Podlaskiej działa przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła przysposabiająca do pracy, Oddany został do użytku pierwszy budynek Centrum Pomocy Osobom z autyzmem „Wspólny Świat”. Ale to pani Ani nie wystarczy. Przecież nikt z nas nie żyje wiecznie, ale wszystko ma swoja cenę.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.