Wspieranie dumy gejowskiej równie ważne jak obronność kraju

Opublikowano: 06.08.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 844

Szwedzkie wojsko stwierdziło, że wspieranie parad LGBT jest tak samo ważne, jak obrona kraju przed obcym atakiem.

Szwedzkie Siły Zbrojne rozpoczęły kampanię głoszącą, że „festiwale dumy gejowskiej” są „ważniejsze niż kiedykolwiek”, i jedną z „podstawowych wartości” wojska w „niepewnych czasach”.

Szwedzkie służby wojskowe napisały w oświadczeniu: „Są tacy, którzy twierdzą, że siły zbrojne mają teraz ważniejsze rzeczy, na których mogą się skupić niż machanie flagą Pride. Prawa są stawiane przeciwko sobie i można się zastanawiać, co jest ważniejsze: silna obrona czy równa wartość wszystkich? Dla nas nie ma sprzeczności. Zadaniem Sił Zbrojnych jest obrona Szwecji, wszystkich jej mieszkańców, naszej demokracji i naszych praw. Bo w końcu nikt nie stoi bez praw i bez ochrony”.

Szwedzka armia twierdzi, że promowanie LGBT jest równie ważne, a nawet ważniejsze niż obrona Szwecji przed militarnym atakiem obcego przeciwnika.

Naczelny dowódca Micael Bydén, który osobiście maszerował na propagujących LGBT paradach, powiedział, że jedną z głównych funkcji sił zbrojnych powinno być okazywanie poparcia takim inicjatywom. „Uczestnicząc w Pride, Siły Zbrojne chcą pokazać swoją tolerancję dla różnic między ludźmi w kraju, którego mamy bronić. Dlatego jesteśmy częścią Pride”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Summit.News
Źródło: MediaNarodowe.com

15

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.