Wściekły kierowca wjechał w rowerzystę, który zwrócił mu uwagę

Opublikowano: 29.06.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 261

Kierowca zjechał na niewłaściwą stronę jezdni, czujny rowerzysta zatrzymał go blokując mu przejazd i poinformował, żeby zawrócił. To nie spodobało się furiatowi, który kilkukrotnie wjechał w cyklistę. Zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą czołową poszkodowanego.

Do zdarzenie doszło w Londynie niedaleko Regent’s Park, właściciel mercedesa chciał ominąć spory ruch więc zjechał na pas wjazdowy. Rowerzysta Mikey był nieustępliwy, mimo prób rozjechania go, nie dał za wygraną i wezwał policję.

Zdenerwowany całą sytuacją kierowca wyszedł z auta i zaczął używać wulgaryzmów próbując odebrać kamerę krzyczał: „Nie możesz po prostu zejść z mojej drogi człowieku. Zejdź z mojej drogi piep…ny idioto”.

Po kilku minutach na miejscu pojawiła się policja, która nakazała właścicielowi mercedesa wycofać się. To nie pierwsze tego typu obywatelskie zatrzymanie cyklisty, jak twierdzi ma ich na swoim koncie 110, za każdym razem kierowcy łamali zasady ruchu drogowego.

Autorstwo: AG
Źródło: Cooltura.co.uk


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.