Wróżenie z kart – zobacz swoją przyszłość

Opublikowano: 08.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 262

Odkrywanie przyszłości zawsze budziło wśród ludzi emocje i to niespotykane na co dzień uczucie spotkania z wróżbitą czy też wróżką, która może rozwiązać nasze problemy podpowiadając co w tym kierunku mamy uczynić. Wróżenie z kart, oparte na wiedzy tajemnej, opisuje rzeczywistość materialną oraz wpływ na nią różnych sił astralnych. Wyjawia sfery doznań i uczuć zawsze w odniesieniu właśnie do tej rzeczywistości. Przepowiadanie z kart nazywane jest Kartomancją. W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam trochę historii powstania kart oraz najstarszy sposób wróżenia swojej przyszłości. Stosując się do tej metody wróżenia z kart, w domowym zaciszu będziecie mogli wróżyć sobie i innym przyszłość. Jedni wróżby takie traktują poważnie, dla drugich jest to znakomita rozrywka w czasie wolnym podczas spotkania ze znajomymi przy lampce dobrego, węgierskiego wina.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o