Wróżenie z kart – zobacz swoją przyszłość

Opublikowano: 08.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 359

Odkrywanie przyszłości zawsze budziło wśród ludzi emocje i to niespotykane na co dzień uczucie spotkania z wróżbitą czy też wróżką, która może rozwiązać nasze problemy podpowiadając co w tym kierunku mamy uczynić. Wróżenie z kart, oparte na wiedzy tajemnej, opisuje rzeczywistość materialną oraz wpływ na nią różnych sił astralnych. Wyjawia sfery doznań i uczuć zawsze w odniesieniu właśnie do tej rzeczywistości. Przepowiadanie z kart nazywane jest Kartomancją. W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam trochę historii powstania kart oraz najstarszy sposób wróżenia swojej przyszłości. Stosując się do tej metody wróżenia z kart, w domowym zaciszu będziecie mogli wróżyć sobie i innym przyszłość. Jedni wróżby takie traktują poważnie, dla drugich jest to znakomita rozrywka w czasie wolnym podczas spotkania ze znajomymi przy lampce dobrego, węgierskiego wina.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.