Wręczył Hołowni prezent, sala wybuchła śmiechem

Opublikowano: 23.02.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2528

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz zakpił ze słynnej sejmowej zamrażarki, której zgodnie z obietnicami marszałka Szymona Hołowni miało już nie być. Hołownia docenił uszczypliwość Berkowicza.

Na początku wystąpienia w Sejmie Berkowicz przypomniał premierowi Donaldowi Tuskowi, że spośród 100 konkretów na 100 dni, które zapowiadał w kampanii wyborczej, udało się zrealizować zaledwie sześć.

Następnie zwrócił się do prowadzącego obrady marszałka Hołowni. „Pan z kolei obiecał na początku tej kadencji, że zlikwiduje zamrażarkę sejmową. Tymczasem my złożyliśmy projekt – tożsamy z pańskim postulatem, panie Premierze – o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku w pierwszy dzień tej kadencji. I ten projekt leży już w zamrażarce prawie 3 miesiące” – powiedział poseł Konfederacji.

„Także bardzo proszę otworzyć wreszcie szeroko tę zamrażarkę, a jak mimo wszystko nie uda się poddać pod głosowanie naszego projektu, to proszę przy okazji mi zamrozić uszka z grzybami. W tym tempie rozmrażania będą akurat na przyszłe Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję bardzo” – zakończył Berkowicz, a sala wybuchła śmiechem.

Hołownia próbował błyskotliwie odpowiedzieć. „Położę je na pewno obok ustawy Konfederacji, tylko kłopot będzie wtedy taki, że się szybko rozmrożą, więc nie wiem, czy nie szkoda panu tych uszek. Przyjmuję je z wdzięcznością i zobowiązuję się zaprosić Konwent Seniorów na wyserwowane uszka na naszym następnym spotkaniu. Jeśli miałby pan inne pomysły co do cateringu, to serdecznie zapraszam […]. Pomysł miał pan fajny, bardzo taki happeningowy i spektakularny. Ma talent, ewidentnie, złoty przycisk” – skomentował wystąpienie Berkowicza Hołownia.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

7 komentarzy

 1. rozrabiaka 23.02.2024 11:31

  Wesolutko tam mają, brać kasę i robić sobie jaja – a mogłem mogłem zostać politykiem – :`(

 2. Katarzyna TG 23.02.2024 11:43

  Wesolutko bo wszyscy występują w tym samym kabarecie tylko widowni coraz mniej do śmiechu ..

 3. Stanlley 23.02.2024 13:36

  podżegacz wojenny…

 4. Dobroca 23.02.2024 19:10

  Otwieram drzwi lodówki, widzę trzy słonie, jedną żyrafę i jedną Konfederację. Otwieram drzwi zamrażarki, widzę trzy słonie, jedną żyrafę i jedną Hołownię. Są jeszcze na polskim rynku normalne lodówko-zamrażalki?

  Owszem, goje mają temat do dyskusji z każdej jednej Konfederacji i Hołowni, ale co z Polakami, którzy nie czują się gojami i wiedzą, że to wszystko jeden wielki spektakl? Pożeracz czasu, temat zastępczy – jak zwał, tak zwał. Lub prościej, pytająco: jaki marszałek, jakiego sejmu?

  Przecież to wszystko bez znaczenia. Jeżeli Polska i Polacy są następni w kolejce do mogilizacji, to ani żadna Konfederacja, ani żadna Hołownia im nie pomoże.

 5. rozrabiaka 23.02.2024 19:16

  @dobroca uszanuj wolę większości narodu

 6. akami 23.02.2024 20:06

  Scieżka kontrolowanej przez służby kariery pana Hołotowni wiódł najpierw od źródła , czyli gazety szydowskiej, nastepnie słuzby ulokowały w tzw “Gazecie Polskiej”, polskiej z nazwy, taka ironia środowisk, które zgodnie z maso szydo maksymą kreuja białe na czarne, czarne na białe. Potem klauniada TVN. W miedzyczasie dorabianie geby nowoczesnego lewackiego katola. Dobrze, że nie Murzyna, bo musiałby smarować gębę pastą do butów. Oto ścieżka kariery mapeta. Teraz o ironio będa zmapeta strugac jeszcze kandydata na aktorską rolę prezydenta RP. Pewnie im to chodzi po głowie. Był podobny przypadek. Pan od siedmiu króli i partia starożytna.
  Ten człowiek to nieuleczalny medialnie przypadek. Nigdy klaun telewizyjny nie będzie mężem stanu, co najwyżej kanapowym wyrobnikiem finansowych elit. I tak nie jest jeszcze jak na krainie, gdzie prezydenta udaje szydowski komik grający w skeczach penisem na pianinie i wystepujący w gejowskich klipach, chodzący na obcasach. Tam już całkowicie zadrwiono z kraińców. Premiera też mają szyda. Tam generalnie wyhodowano naiwnych kraińców chętnych ginąc za szydowskie interesy. I to działa. Teraz herr untersturmfuhrer tusk chce z godnie z wytycznymi chazarów wciągna Polskę i kraje bałtyckie jako miesko armatnie. Niby solidarne nato, ale jak w EU, solidarność jest wybiórcza i Polacy mają być wysyłani jako do zmielenia. Musimy stawić stanowczy opór tej przestepczej zgrai.

 7. pikpok 24.02.2024 10:16

  Ciekawe kto na Ukrainie głosował na tego pianopenisa?
  Tu Hołownie przezornie zrobili marszałkiem, który jest pierwszy w kolejce na prezydenta po jego nagłej śmierci. Chyba wiedzieli że taki pajac w wyborach tu raczej nie przejdzie, choć po plandemi i frekwencji w ostatnich wyborach to można się wszystkiego spodziewać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.